Celebrity

13. listopadu 2022 06:15

Eliška Reiglová

Doktorka Vali překvapila proměnou. Marika Procházková zhubla téměř 30 kilogramů

Herečka Marika Procházková (48), známá ze seriálu Modrý kód jako Vali Slavíčková, na křtu Kalendáře Proměny upoutala spoustu pozornosti. Nešlo si totiž nevšimnout, že prošla ohromující proměnou. V předchozích měsících využila koronavirové pandemie k tomu, aby se víc zaměřila na sebe a podařilo se jí zhubnout.

Diváci si mohou Mariku Procházkovou pamatovat jako doktorku Valentinu Slavíčkovou ze seriálu Modrý kód. Byla věčně usměvavá, vůči přátelům loajální a šířila dobrou náladu, což jsou vlastnosti, kterými disponuje i samotná herečka. Na obrazovkách ale vypadala jinak než dnes. Kdysi žena krev a mlíko na křtu kalendáře ukázala postavičku jako proutek.

Péče o tělo

V období, kdy česká kulturní scéna byla v souvislosti s koronavirem v útlumu a umělci nemohli být ani na divadelních prknech, ani před kamerami, se Marika Procházková rozhodla učinit velké změny. Začala si dopřávat péči, kterou by v pracovním zápřahu nestíhala.

„Zhubla jsem skoro třicet kilo. Využila jsem pandemii k tomu, že jsem se starala o svoje tělo. Jak byla zavřená divadla a nic jsem netočila, tak jsem se konečně vyspala, začala jsem si vařit a pravidelně jíst, hodně chodit pěšky a kila letěla dolů,“ řekla herečka webu Aha!.

Oblečená do světlé kratší sukně ukázala Marika Procházková štíhlé nohy ve vzorovaných silonkách a kozačkách. Už jen pohled na ně stačí jako důkaz, že čas pro sebe využila jak nejlépe mohla a vše, co podnikala, se vyplatilo.

Marika Procházková v seriálu Modrý kód jako Vali Slavíčková

Odchod ze seriálu

V dubnu 2020 se Marika Procházková rozloučila s kolegy ze seriálu Modrý kód poté, co v něm na vlastní žádost ukončila své působení. Tou dobou neprožívala v soukromém životě snadné období a nemocniční prostředí, byť falešné, jí neprospívalo. Postavy doktorky Slavíčkové se tak vzdala.

„Upřímně řečeno, já už jsem nechtěla trávit tolik času v nemocnici, protože si to nosím domů. Neumím to dělat jen technicky a stonala mi i babička, takže jsem hodně času trávila i v opravdové nemocnici,“ řekla kdysi k odchodu.

Sdílejte článek
Štítky zdraví hubnutí proměna Modrý kód Marika Procházková

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 12. 2023

Tento den je vhodný pro vyjádření vašich pocitů. Tím, že o problému budete mluvit nahlas, se nakonec domluvíte na řešení. Tím, že to, co se vám honí hlavou, externalizujete, se problém nějak snáze zvládne. Držet vše v sobě mu dává jen velmi málo prostoru k pohybu. Jste blíž řešení, než si myslíte. Najděte svůj hlas a odpověď si najde vás.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.