Celebrity

25. srpna 2022 11:28

Josef Šťastna

Sokyně Pavly Tomicové promluvila o tom, jak zhubla. Musíte se mít ráda, říká

Herečka Pavla Tomicová (60) zažívá těžké životní období, protože její muž Ondřej Malý (56) odešel k těhotné herečce Kristýně Kociánové (37). Obě ženy spojuje řada věcí. Obě jsou herečky, obě se dokázaly vypracovat, obě výrazně zhubly. A obě prožily intimní chvíle s Malým.

Když začala Pavla Tomicová radikálně hubnout, tak se začalo spekulovat, že buď je nemocná, nebo musí mít nějaké velké trápení. Sympatická herečka se vždy hovor snažila přetočit na pozitivní vlnu.

„Během jedné kúry mi k mému překvapení pan dietolog řekl, že jsem podvyživená, což by mě ani ve snu nenapadlo. Vysvětlil mi, že hrozně špatně žiju a jím. Že žádné diety držet nemusím, ale měla bych se naopak pořádně nadlábnout. Neměla jsem zkrátka ten správný režim. Dokud jsem si to nezměnila v hlavě, nedařilo se mi zhubnout. Zlepšilo se to, až když jsem začala pravidelně jíst. Vůli jsem nikdy neměla, ale odhodlání mi nikdy nechybělo,“ popsala herečka pro Prima Ženy, když slavila své 60. narozeniny.

Kristýna Kociánová prozradila recept na hubnutí

Nakonec se ukázalo, že hvězda seriálů ZOO či Slunečná zažívá těžké životní období, protože už od prosince přicházela o manžela. Ondřej Malý nakonec odešel k herečce Kristýně Kociánové, která je těhotná. Přitom i Kociánová v minulosti bojovala s výkyvy váhy. Nakonec pochopila, že důležité je některé věci přijmout takové, jaké jsou.

„Když jsem začala mít ráda sama sebe. Předtím jsem jela systém, kdy jsem opravdu hlídala každou kalorii a čtyřikrát týdně jsem byla v posilovně. Tak jsem se hrozně trápila a nešlo to. Pak jsem nad tím vším začala přemýšlet a vnímat své tělo hlavně vnitřně, zamilovala jsem se a najednou to šlo samo. Uvědomila jsem si, že já nikdy nebudu vychrtlá, nejsem na to ten typ, a jsem za to i ráda. Jím více zdravě, ale zase si nic neodepřu. Snažím se více pohybovat. Jinak žádná dieta v tom není,“ popsala v rozhovoru pro MF Dnes.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.