Celebrity

21. srpna 2023 12:50

Eliška Reiglová

Dominika Myslivcová odjela do porodnice. Už za pár hodin bude maminkou

Influencerka Dominika Myslivcová (28) už netrpělivě očekává příchod svého prvního potomka. Na sociálních sítích prozradila, že už v úterý přijde její syn na svět plánovaným císařským řezem. Vydala se proto se zabalenou taškou do porodnice a těší se, že už za několik hodin bude maminkou.

Se svým současným partnerem Zdeňkem, se kterým se na veřejnosti poprvé ukázala loni na podzim, se Dominika Myslivcová vydala do porodnice. Na úterý má naplánovaný císařský řez, během něhož přijde na svět její vytoužený chlapeček. S informací se pochlubila na sociálních sítích s tím, že chce, aby její fanoušci tento moment prožívali s ní.

„Čeká nás velký krok do neznáma a já vůbec nevím, co očekávat… od porodu, od mateřství, vlastně od všeho. A trošku se začínám bát, ale to je asi přirozené. Takže prosím všechny, zítra na nás moc moc myslete,“ napsala influencerka k fotografii, na níž s partnerem stojí ve dveřích a chystají se k odjezdu do nemocnice.

Strach z porodu

Dominika Myslivcová nepatří k ženám, které by se těhotenstvím nechávaly kdovíjak omezovat. Proto i v devátém měsíci chodila na společenské akce a vypadala na nich fantasticky. Nezastírala ovšem, že se bojí, aby se miminku nezachtělo na svět právě ve společnosti.

Čtěte také: Těhotná Myslivcová na premiéře Barbie seděla na schodech. Opřela se do lidí v sále

„Neřeknu, kdy přesně, ale je to opravdu za pár dní, takže doufám, že to nebude dneska,“ odpověděl blonďatá influencerka minulý týden na předpremiéře Kazmova filmu webu Prima Ženy na dotaz, kdy očekává, že přivede na svět svého prvorozeného synka. Tou dobou už měla sbalenou i tašku do porodnice.

„Nechávala jsem to na poslední chvíli, jsem takový flegmatik a nechávám si na všechno čas. Ale už jsem to opravdu stihla, protože mě trošku vyděsily komentáře některých maminek, které předčasně porodily,“ dodala.

Podívejte se na Dominiku Myslivcovou pár dní před porodem:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.