Celebrity

8. května 2022 20:00

Josef Šťastna

Donutil bude dědečkem. Jeho syn Martin a Sára Affašová se těší na miminko

7 pádů Honzy Dědka (27) - Martin Donutil a Affašová

Herečka Sára Affašová (27) a její partner Martin Donutil (30) se brzy stanou rodiči. Kráska se syrskými kořeny radostnou zprávu oznámila již fanouškům.

Sára Affašová si nechala oznámení požehnaného stavu na Den matek. Na snímku, který dala na svůj instagramový profil, je vidět, že se jí výrazně rýsuje bříško. Odhadem by mohla být už v 5. měsíci.

Půvabná herečka v minulosti tvořila pár s tanečníkem Michalem Necpálem, ale mladý Donutil se ukázal jako silnější kohout na dvorku. Pyšným dědečkem bude jistě i jeho slavný otec Miroslav.

„První setkání bylo při zkoušení hry Smrt obchodního cestujícího, tam jsem rovnou potkala i Martinova tátu. My jsme spolu nejprve hráli v divadle, než jsme spolu začali chodit,“ vysvětlila okolnosti seznámení Sára Affašová v show 7 pádů Honzy Dědka.

„Táta říkal, že je to s herečkou náročný, že lidi závidí, že mají problém s tím, že druhý není doma, s nějakými scénami. A já mám problém s těmi scénami, ale doufám, že je už budeme točit spolu,“ doplnil ji syn slavného otce, který na sebe také prozradil, že umí být hodně žárlivým mužem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.