Celebrity

19. května 2022 15:05

Tomáš Durčák

Elixír mládí a sympatie k Rusku. Jak dnes žije hvězda Divokého anděla Natalia Oreiro?

Natalie Oreiro a ruské občanství

Bylo jí teprve 16 let, když se z rodné Uruguaye odstěhovala do maličkého podnájmu v argentinském Buenos Aires, aby se zde pokusila nastartovat svou hereckou kariéru. Zlomová role praštěné Mili v telenovele Divoký anděl přišla až ve 21 letech, díky ní je ale Natalia Oreiro, která letos slaví 45. narozeniny, známá po celém světě.

V rámci telenovely, která nakonec dosáhla úctyhodné délky 270 dílů, Natalia Oreiro dokázala rozjet i svou pěveckou kariéru, když nazpívala úvodní píseň a vydala svou první desku, z níž se řada skladeb objevila právě v komediálním seriálu. Divoký Anděl (v originále Muñeca Brava) nakonec slavil úspěch po celém světě a postupně byl odvysílán ve více než 80 zemích.

V roce 2000 se dvaadvacetiletá Natalia v rámci svého turné podívala i do České republiky. Kromě koncertu zavítala i na tehdejší ročník Českého slavíka, kterého tehdy předala Lucii Bílé.

Speciální pouto k Rusku

Pokud jste v posledních 20 letech na postavu Milagros i Natalii Oreiro tak trochu zapomněli, lze to rozhodně pochopit. Její v jednu chvíli globálně zářící hvězdička totiž začala pomalu ale jistě uhasínat a dnes můžeme říct, že opravdu populární zůstala pouze v Latinské Americe a – možná trochu překvapivě – také v Rusku.

Nejenže se těší přízni tamních fanoušků, ale především se tam začalo líbit samotné Natalii. Už po úspěchu Divokého anděla dostala nabídku hrát v ruské telenovele. Nakonec se ale vrátila až v roce 2013 v rámci svého dalšího hudebního turné, s nímž navštívila celkem 19 ruských měst včetně Moskvy, kam na ni do Paláce sportu Lužniki přišlo tehdy rekordních více než 60 tisíc diváků.

V roce 2020 se na streamovací platformě objevil dokument „Naše Nataša“, který popisuje speciální pouto Natalie k Rusku, kam pravidelně jezdí již 20 let, a nahlíží do jejího soukromého života. Zároveň ve stejném roce zazpívala 9. května píseň ke Dni vítězství sovětů ve druhé světové válce, byť pouze na dálku kvůli pandemii. O tom, že si v Moskvě Natalie opravdu váží, svědčí i to, že 25. října 2021 obdržela jak ona, tak její syn ruské občanství.

Pandemický úspěch na Instagramu a rodina

Asi netřeba dodávat, že její velká náklonnost k Rusku nabyla poněkud jiné příchuti letos v únoru, když došlo k invazi na Ukrajině. Popravdě se k celé této záležitosti Natalia příliš nevyjadřuje. Svým 1,3 milionu sledujícím na Instagramu, kde začala být aktivní až v červenci roku 2020 kvůli nudě při pandemickém lockdownu, nicméně 28. února poslala strohou zprávu ve španělštině a ruštině, v níž stálo jen „Mír“, kterou 1. března doplnila o podobně strohý vzkaz „Ne válce“.

Co vás zřejmě šokuje ještě více než skutečnost, že se tato zpěvačka z Uruguaye zamilovala právě do Ruska, je fakt, že na svých 45 let aktuálně vůbec nevypadá a za těch posledních 20 let se jí rozhodně podařilo do puntíku vyplnit podstatu označení „zraje jako víno“. Její dokonalá postava a pleť prakticky bez vrásek až svádí k otázce, zdali náhodou nevynalezla elixír mládí.

Co se rodinného života týče, v roce 2001 se Natalia provdala za o 20 let staršího argentinského rockera Ricarda Molla. V roce 2012 pak porodila syna jménem Merlín Atahualpa Mollo Oreiro. Byť už je dnes jejímu manželovi 65 a na hereččině Instagramu najdete jejich společné fotografie jen sporadicky, oficiálně jsou stále spolu a syna společně vychovávají.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.