Celebrity

20. srpna 2023 10:14

Josef Šťastna

Eva Perkausová vyrazila na Krétu se synem. Fanoušky pozdravila fotkou s kočárkem

Eva Perkausová promluvila o mateřství

Moderátorka Hlavních zpráv na CNN Prima News Eva Perkausová (29) si naplno užívá první léto v životě v roli matky. Je vidět, že mateřství Evě velmi prospívá. Nejnovější fotku poslala fanouškům z řecké Kréty.

Nejdříve Eva Perkausová zářila v Turecku, odkud fanouškům posílala krásné fotky. Nyní si užívá slunce na Krétě a fanouškům na Instagramu ukázala, jak černý kočárek ladí s barvou jejích nových plavek.

Moderátorka, která se vdala za podnikatele Ivana Hecka, nezastírá, že prožívá opravdu dokonalé a velmi spokojené období. Redakci Prima Ženy se také svěřila, jak si udržuje postavu.

„Furt se běhá kolem miminka či domácnosti a až večer si uvědomím, že jsem se celý den nezastavila. V mém případě v tom taky bude hrát roli genetika. Moje mamka mi říkala, že byla hned na původní váze, takže si myslela, že na tom budu stejně. A bylo to tak, za 14 dní jsem vážila jako před otěhotněním,“ prozradila se smíchem Eva.

Loňský rok byl pro půvabnou moderátorku z pohledu životních změn velmi pestrý. Hned na začátku roku se provdala za podnikatele Ivana Hecka a v létě oznámila, že spolu čekají potomka.

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT: Krainová oznámila, že se bude živit nahotou

Syn Killian se jim narodil loni v listopadu, a jak Eva posléze přiznala, od základů jí změnil život, což zřejmě platí pro každou mámu. Je krásné sledovat, jak Eva umí skloubit cestování, práci a péči o rodinu. Od moderátorky by se v tomto směru mohla učit nejedna česká celebrita.

Sdílejte článek
Štítky dovolená Turecko Instagram Eva Perkausová CNN Prima NEWS kočárek Kréta Ivan Hecko

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.