Celebrity

27. listopadu 2022 20:06

Tomáš Durčák

Eva Perkausová dostala předčasný vánoční dárek, porodila syna. Má keltské jméno

Eva Hecko Perkausová porodila

Moderátorka Hlavních zpráv CNN Prima News Eva Hecko Perkausová (28) má před sebou překrásné vánoční svátky. Nejenže je spolu s manželem Ivanem Heckem (40) poprvé prožijí jako manželé, ale také jako tříčlenná rodina. Na svět spolu totiž přivítali svého syna Killiana.

Eva Perkausová má za sebou z pohledu osobního života poměrně perný rok. 22. ledna řekla „Ano!“ o více než deset let staršímu podnikateli Ivanu Heckovi během exotické svatby na ostrově Mauricius. A novomanželé si příliš na čas nedali ani se založením rodiny. Prvního potomka totiž na svět přivítali ani ne rok po svatbě.

Eva novinku okomentovala na svém Instagramu následovně: „První adventní neděle roku 2022 je ta nejkrásnější adventní neděle, jakou jsem si mohla přát. Včera 26. 11. ve večerních hodinách přišel na svět malý Killian. Vítej mezi námi! Zároveň poděkovala svému muži za obrovskou podporu a lásku.

S manželem Ivanem spolu před svatbou byli již pět let a Eva na začátku roku pro pořad Showtime prozradila, že vše proběhlo přesně podle jejich představ. „Plánovali jsme to před tím a už když jsme na Mauricius letěli, věděli jsme, že se tam vezmeme. Svatba na Mauriciu byla podle mých představ, vždycky jsem totiž chtěla mít svatbu v exotice. Někde v zahraničí. Jenom pláž, moře, palmy a ten sen se mi splnil.“

Eva by ráda s manželem měla velkou rodinu

Svůj požehnaný stav modelka a moderátorka před veřejností tajila až do konce června, kdy na svém Instagramu zveřejnila fotografii z letní dovolené na Seychelách v plavkách s jasně viditelným rostoucím bříškem. Po záplavě gratulací za necelé dva týdny exkluzivně v pořadu Showtime odhalila, že s manželem čekají chlapečka.

A byť je zatím čerstvou maminkou, už před porodem měla jasno v tom, že rodinu chce mít velkou. „Děti jsem vždycky chtěla tři. Sama jsem ze tří dětí, mám dva starší bratry. Takže dvě minimálně, a kdyby mi pánbůh dopřál víc, tím lépe,“ svěřila se Eva v říjnu pro časopis Maminka.

Již dopředu také prozradila, že pro syna s manželem neplánují žádné vyloženě zahraniční či exotické jméno, které jsou dnes mnohdy v kurzu. „Nic typicky českého, ale ani přehnaně exotického nebo zahraničního. Příjmení bude Hecko, to je krátké a dá se dobře kombinovat,“ vysvětlila Eva, že syn bude nosit příjmení po otci, který pochází z Ukrajiny. Jméno nakonec zvolili keltského původu a sice Killian. Patrně vzniklo z keltského Gill Eoin a vykládá se jako mnich, případně jako malý bojovník.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.