Celebrity

15. září 2022 13:15

Zuzana Schneidewind

Manžel Evy Perkausové obul lodičky na jehlách. Hrozné, zděsila se moderátorka

Můj muž to dokáže (3) - Manžel Evy Perkausové obul lodičky

To se jen tak nevidí. Představte si manžela moderátorky Evy Hecko Perkausové (28), urostlého svalovce, jak v rudých lodičkách na jehlách zdolává s dortíkem v ruce překážkovou dráhu. Ježíši!? Přesně tak na bizarní výjev reagovala i samotná Eva. O co přesně šlo?

U pokerového stolu ve studiu se tentokrát potkají Mahulena Bočanová (55), Petra Vojtková (35), Eva Hecko Parkausová (28) a Gabriela Soukalová (32). Přišly, aby vsadily na své muže, a jak jsme již v soutěži zvyklí, ti za jejich zády jen s napětím očekávají, do čeho je jejich ženy uvrtají.

„Za jak dlouho dokáže tvůj muž na podpatcích překonat překážkovou dráhu?“ zeptá se moderátorka Adéla Gondíková čtyř slavných dam. Nejvyšší laťku tentokrát nasadí moderátorka hlavních zpráv na CNN Prima NEWS Eva Perkausová, čímž pošle do boje o peníze svého manžela Ivana Hecka (39). Neobstojí-li, její sázka se rozdělí mezi ostatní.

Pár, který již každým dnem očekává příchod prvního miminka na svět, se odvážně vrhne do plnění úkolu. Eva ještě svému choti poradí, aby si do lodiček určitě oblékl raději silonové ponožky než klasické a že má našlapovat na špičky. Pak už si slovo bere instruktorka, která Ivanovi ladnou chůzí modelky předvede, kudy vede soutěžní trasa a co přesně se od něho očekává.

Trénoval manžel Evy Perkausové v travesti show?

Eva věří svému Ivanovi, že v dámských botkách zdolá překážkovou dráhu za minutu. „Ježíši, to je hrozné. To je strašné, vidět svého chlapa v lodičkách...“ okomentuje vzápětí manželovy nejisté kroky i celkový vzhled v botách na podpatcích se smíchem.

Možná trochu odvážné, navézt manžela do takové situace jen pár měsíců po svatbě, ale krásná moderátorka se výzvy nezalekla, a jak se ukáže v soutěži v pátek večer na Primě, udělala dobře, protože její Ivan si v červených lakovkách vedl skutečně dokonale. „Modelem jsem se nestal, ale asi se stanu modelkou,“ vyhodnotil svoji úspěšnou premiéru na podpatcích Ivan Hecko.

Svým výkonem všem přítomným ženám vyrazil dech. „To jsme nečekaly,“ vydechly svorně. „Ani já jsem to nečekala. Šla jsem do toho předem s tím, že je to prohrané,“ přiznala po skončení úkolu Eva Hecko Perkausová, která evidentně netušila, co všechno její manžel dokáže. Adéla Gondíková ji ještě doplnila zamyšlením, „jestli Ivan někde skrytě nedělá travesti show“ – všechny pózy a další pohyby totiž podle ní nemohl dělat poprvé. Eva pak v reakci slíbila, že se na to doma ještě přeptá.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.