Aneta Vignerová veřejně přidusila Petra Kolečka. Ten se ponížení zasmál

Můj muž to dokáže (2) - upoutávka

„Můj muž to dokáže,“ věřila ještě před pár měsíci Aneta Vignerová (34) Petru Kolečkovi (38) v show prověřující vztahy celebrit a sázela na jeho výkon v překonávání bizarních úkolů. Podívejte se v exkluzivní ukázce, jaké pokoření scenáristovi v rámci zábavy přichystala. To ještě krásná modelka netušila, že ji producent záhy opustí. Kvůli show to ale nebylo, jak už všichni vědí.

Tohle klání je především o humoru. Do studia přicházejí soutěžit známé páry, a jak princip celé show vysvětluje moderátorka ženské sekce Adéla Gondíková, „my ženy v něm máme klasický babinec, bavíme se o mužích a smějeme se, když plní úkoly. Na muže čekají netradiční úkoly a jejich slavné ženy nebo partnerky na své polovičky vsází. Ten, jehož žena nasadí nejvyšší laťku, se pokusí splnit úkol, který pro něj bude v tu chvíli překvapením.“

V dalším pátečním díle se představí dvojice Kateřina Brožová s Markem Vašutem, Eva Decastelo s Lukášem Langmajerem a Aneta Vignerová s Petrem Kolečkem. Vztah posledního jmenovaného páru je už dnes minulostí. Že Kolečko, který se coby scenárista a režisér podílel například na tvorbě nového seriálu Pálava, modelku záhy opustí, v době natáčení pořadu ještě nikdo netušil.

Vražedný úkol: 26 tyčinek bez zapíjení

Kolik slaných tyčinek dokáže tvůj muž sníst za minutu? Zní jedna z otázek v show, kterou uvidíte v pátek večer na Primě, a dámy začnou uzavírat sázky na své muže. Zabaveny hrou některé až zlomyslně navyšují počty tyčinek, které by do sebe v termínu mohly jejich protějšky nasoukat. Drží se při tom hesla „partneři by si měli věřit“, k němuž ještě Adéla Gondíková obratně přidá, „anebo je ve finále musíte pěkně ponížit“. Přesně k tomu došlo také v případě Vignerové s Kolečkem. Modelka tou dobou ještě „svého muže“ do plnění úkolu navezla nejvyšší sázkou. Věřila, že spořádá do minuty rovných 26 tyčinek. Zkuste si to ale doma.

Sázka na Kolečka Vignerové nevyšla

O obtížnosti úkolu nikdo nepochybuje. A tak zatímco se soutěživé ženy dobře baví sázením, mužům, z nichž jednoho se úkol bude týkat, začíná pomalu vysychat v ústech. Evidentně žádný z nich toto absolvovat nechce. Ještě více než prohra je znepokojuje představa, že na závěr budou muset na důkaz splnění úkolu vypláznout jazyk na kameru. Je přece více než jasné, že to nebude pěkný pohled. Plnění úlohy připadá na Petra Kolečka. Zbylí tři pánové si oddechnou.

„Polykej, polykej to… Dobře! Nesmí ti tam nic zůstat, Péťo,“ radí Aneta Petrovi, který už má pusu ucpanou tyčinkami a ne a ne je polknout. Bez vody mu to prostě nejde. „Péťa, Péťa,“ nevzdává ale soutěž Aneta a přidušeného Kolečka dál povzbuzuje.

Vteřiny běží a scenárista i přes veškeré snahy sázku prohrává. Drží se ale a za potlesku publika opouští sál s úsměvem. Aneta má jasno: „Určitě se na mě zlobí,“ prohodí modelka mezi svými u stolu. Co se v tu chvíli honilo hlavou Petru Kolečkovi, nevíme, k vínu si ale nejspíš slané tyčinky dlouho nedá.

„Jsem ráda, že se bavíme nejen my, ale i muži. Oni jsou během soutěže pochopitelně i obdivováni, takže se s případným drobným ponížením snáze vyrovnávají,“ objasnila ještě k originální zábavě Adéla Gondíková.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.