Celebrity

24. srpna 2022 12:12

David Laštovka

První reakce Anety Vignerové na rozchod s Petrem Kolečkem. Jak se zachovala?

Rozchod sympatického páru Petra Kolečka a Anety Vignerové všechny zaskočil. Úspěšný scenárista od modelky a bývalé Miss České republiky z roku 2009, s níž má dvouletého syna Jiřího, odešel za svou novou láskou, herečkou Denisou Nesvačilovou. Zatímco Kolečko do médií vydal prohlášení, Vignerová dosud mlčela. Jak reagovala pro web Prima Ženy? A co sdělila dál?

Když Anetu Vignerovou oslovila redakce Prima Žen s žádostí o vyjádření s tím, že Petr Kolečko už do médií své stanovisko za sebe poskytl, požádala nás, abychom jí přeposlali, co její dnes už bývalý partner o rozchodu veřejně prohlásil.

„Nejdůležitější, co je potřeba v tuto chvíli asi říct, je to, že jsme se s Anetou rozešli. Delší dobu nám vztah nefungoval. Soužití muže a ženy je problematické, navíc u takových osobností, jako jsem já a Aneta, obzvlášť. Už delší dobu to opravdu problematické bylo a rozchod byl na spadnutí. Ani jeden jsme v tom vztahu nebyli šťastní,“ uvedl Kolečko pro Blesk s tím, že nechce zabírat do detailů. Potvrdil však, že momentálně randí s herečkou Denisou Nesvačilovou. Sblížit se měli při natáčení seriálu Pálava TV Prima. „Mezi mnou a Denisou je něco čerstvého a krásného, a to je asi tak všechno, co vám k tomu můžu v tuto chvíli říct. Denisa není důvodem rozchodu,“ dodal ještě.

Když jsme jeho citaci Vignerové přeposlali, odmlčela se. Na zprávy už nereagovala a telefony redaktorům típala. Později ale přece jen promluvila. „To, že má Petr poměr s jinou ženou, jsem se dozvěděla dvě hodiny předtím, než se to objevilo na netu. Sám mi to zavolal. Měli jsme nějaké problémy, ale to je ve vztahu normální. Myslela jsem si, že je mají řešit partneři mezi sebou a ne v jiné posteli,“ sdělila modelka pro Blesk.

Působili jako jedna velká rodina

Petr Kolečko je otcem tří synů. Z prvního vztahu má dva kluky, s Anetou se jim před dvěma lety v únoru narodil syn Jiří. Se všemi dětmi občas vyrazili do společnosti a působili jako jedna velká rodina. „Vztahy mají dobré. Kluci se na malého vždycky těší a hrají si spolu. Je to mezi nimi lepší, než jsem sám čekal. Chovají se docela bratrsky,“ popsal před rokem pro Super.cz Kolečko. Jeho starší synové si velmi dobře rozuměli i s „macechou“ Anetou.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 8. 12. 2023

V průběhu dne se situace bude vyvíjet ve váš prospěch. Atmosféru ovládne lehkovážná a citlivá energie. Bude pro vás snazší být sami sebou. Zvýrazní se vaše milující a pečující vlastnosti. Možná budete mít chuť nakoupit potraviny a uvařit sobě i ostatním skvělé jídlo. Rádi otevřete svůj domov a nabídnete svou pohostinnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.