Celebrity

10. září 2022 11:00

Zuzana Schneidewind

Alice Bendová o zásnubách s o 13 let mladší láskou: Ano jsem řekla z lítosti

Můj muž to dokáže (2) - Alice Bendová o zásnubách

Že je přítel Alice Bendové (48) Michal Topol (34) mužem do nepohody, předvedl v zábavné show, ve které slavní muži plní bizarní úkoly a jejich neméně populární ženy si na jejich výkonnost vsází! Alice ho v soutěži postavila hned před dvě výzvy a rovnou prozradila, jak se chopil žádosti o její ruku.

Ve druhém díle originální show se o sto tisíc pokusili po boku Alice Bendové s Michalem Topolem také herečka Kateřina Brožová s Markem Vašutem, Eva Decastelo s Lukášem Langmajerem a Aneta Vignerová s Petrem Kolečkem. Všechny dámy věřily, že právě ten jejich muž to dokáže.

Zatímco Kateřina Brožová se rozhodla svého partnera televizním kamerám neukazovat a do soutěže přivedla kolegu a kamaráda Marka Vašuta, Eva Decastelo zalovila v týž vodách, a jejího muže zastoupil Lukáš Langmajer. To Alice Bendová a především její partner Michal Topol se toho nebáli a do show Můj muž to dokáže, kterou můžete sledovat v pátek večer na Primě nebo zpětně on-line, přišli společně. Jak všem ukázali, i po pěti měsících od natáčení jsou stále spolu a zasnoubení!

Alice s Michalem se zasnoubili v lednu 2021, po devíti letech vztahu. Na Michalovu žádost o ruku krásná herečka a modelka řekla ano i přes častá tvrzení, že už se nikdy vdávat nechce. „Prostě mě přemluvil,“ prozradila Alice v show moderátorce Adéle Gondíkové načež barvitě popsala, jak žádost proběhla. „Bylo to u televize, já jsem měla na sobě špinavý župan a on se mě zeptal, jestli si ho vezmu, tak jsem řekla, že jo,“ vykreslila zlomový okamžik vztahu s o třináct let mladším partnerem.

Má podle vás vztah s výrazně mladším partnerem dlouhou budoucnost?

Lepší příležitost by prý stejně Michal těžko hledal. „Já jsem pořád v županu, on vlastně neměl šanci mě oslovit jindy. Nevím, čím jsem ho po těch letech oslnila, nepřišla jsem na to. Na županu jsem měla kečup i kuře na paprice, tak jsem si říkala, že musím. Řekla jsem ano, protože mi ho bylo až líto, že tohle žádá. Ty oči...,“ pobavila vzpomínkami na nevšední zásnuby publikum i přísedící dámy Alice. Její Michal pak ukázal, kolik lahvových piv dokáže v přísném časovém limitu otevřít zapalovačem a jak dlouho vydrží v zápase s profesionální zápasnicí.

Hrálo se o sto tisíc korun, s nimiž každý pár může naložit libovolně. „V případě výhry bychom chtěli peníze dát na vázaný účet pro Lucinku z Dětského domova Solenice, kterou dlouhodobě podporujeme. Až jednou z dětského domova odejde, a to bude asi za tři roky, aby něco měla,“ avizovala Alice Bendová před soutěží. A jak jste mohli vidět, její přání se nakonec vyplnilo.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.