Celebrity

16. listopadu 2022 09:05

redakce Prima Ženy

Evu Hecko Perkausovou střídá jiná blondýnka. S Šebrlem moderovala a diváci ji znají

Eva Hecko Perkausová se loučila s diváky

Konec tajností. Po odchodu moderátorky Evy Hecko Perkausové na mateřskou dovolenou se po boku Romana Šebrleho objeví jiná blondýnka, Soňa Porupková. Divákům CNN Prima NEWS je Soňa známá z pořadu Nový den.

Eva Hecko Perkausová se po čtyřech letech moderování po boku Romana Šebrleho dojemně rozloučila s diváky Hlavních zpráv. Moderátorka se už nyní plně připravuje na příchod svého prvního potomka. „Je na čase se rozloučit, nerada bych porodila v přímém přenosu,“ smála se před svým posledním živým přenosem krásná moderátorka.

Dnes už je jasno, kdo bude na obrazovce novou partnerkou Romana Šebrleho. Evu Hecko Perkausovou po dobu její mateřské zastoupí kolegyně ze zpravodajství CNN Prima NEWS, zkušená moderátorka Soňa Porupková. Tu diváci znají z ranního vysílání Nový den. „Nabídku zaskočit za Evu v Hlavních zprávách jsem přijala s obrovskou pokorou a budu se ze všech sil snažit nezklamat důvěru, kterou do mne vedení televize vložilo,“ říká Soňa Porupková.

„Výhodou je, že s Romanem už jsme spolu dřív moderovali, takže víme, do čeho jdeme, a věřím, že i diváci si na nás rychle zvyknou. Teď už jen doufat, že budeme ohlašovat co nejvíc dobrých zpráv,“ dodává Soňa s úsměvem.

Soňa Porupková před televizními kamerami stojí od roku 2013. Vystudovala Mediální studia a žurnalistiku na Masarykově univerzitě v Brně, od roku 2014 působila i na rozhlasových vlnách. Věnuje se dabingu, rozhlasové reklamě, vyučuje rétoriku, moderuje společenské akce i odborné konference.

„Pro naši televizi jsou Hlavní zprávy klíčovým pořadem. Jsem proto rád, že ho budou moderovat zkušení profesionálové našeho zpravodajství – Soňa s Romanem. Oba mají s hlavní zpravodajskou relací zkušenosti a diváci je mají rádi. Nová dvojice diváky, společně se snahou celého týmu o skvělý obsah, určitě zaujme,“ říká šéfredaktor zpravodajství a publicistiky CNN Prima NEWS Pavel Štrunc. Novou moderátorskou dvojici, Soňu Porupkovou a Romana Šebrleho, uvidíte na CNN Prima NEWS a Primě už v sobotu 19. listopadu v 18:55.

Eva Hecko Perkausová odchází na mateřskou dovolenou. Jak se těší?

Soňa Porupková je již třetí moderátorskou partnerkou Romana Šebrleho v hlavní zpravodajské relaci televize Prima a CNN Prima NEWS. Před Evou Hecko Perkausovou spolu s ním přinášela divákům v letech 2014–2018 večerní zprávy modelka a moderátorka Gabriela Lašková. „Zpravodajství mi za ta léta hodně přirostlo k srdci. Věřím, že se Soňou divákům nabídneme to, co od nás chtějí – kvalitní zprávy v lidském podání,“ říká Roman Šebrle.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.