Ex Hanychové si s extrémními sportovci hraje na Vánoce. Dojde na debatu o výhře

Tento týden se v soutěži amatérských kuchařů poperou o výhru extrémní sportovci. V pondělí se postaví k plotně truhlář a sportovní nadšenec Adam Raiter. Ten pro soupeře připraví večer s vánoční tematikou. Bude se taktizovat?

V pondělí soupeře pohostí Adam Raiter. Bývalý partner Agáty Hanychové pozve ostatní na horskou chatu v Krkonoších, kde rád tráví volný čas. Sportovci jsou přirozeně soutěživí a pochopitelně jdou do všeho s touhou po vítězství. Adam by byl rád, kdyby se týden udržel v přátelském duchu. V Prostřeno! není úplným nováčkem. Mohli jsme ho vidět v listopadu 2023 jako záskok za Tomáše Chlupa. Pro své menu zvolil pokrmy s tajemnými názvy – lososové Radical Ride, adrenalinový vývar z prudkých vodních proudů, freestyle kapr na terénní bramborové dráze a Quad Cork ze zlata.

Hostit bude tento týden extrémní sportovce Dana Milera, Natálii Kotkovou, Daniela Hanku a Filipa Podmola. Názvy pokrmů budou luštit jen stěží. Někteří pochopí, že jako hlavní jídlo bude kapr s bramborovým salátem a jako dezert vánočka. Adam se v kuchyni umí otáčet a pustí se i do kynutého těsta. Jak uvidíte na prima+ a vpodvečer na Primě, zbude mu čas i na uříznutí vánočního stromku. Ten budou v rámci zábavy zdobit hosté. A proč zrovna vánoční menu? Adam Vánoce miluje a soupeři téma večeře také ocení. Někteří nebývají o svátcích v Česku.

Podívejte se na pletení vánočky podle Adama. Tohle zvládnete i vy:

Adam zapomene na přípitek. Sám nepije

Hostitel bude s napětím očekávat, kdo vlastně dorazí. Jako první přichází Filip, poté Dan a Daniel. Se všemi se dobře zná, Daniel je jeho kamarád od dětství. Jediná žena u stolu bude Natálie. Všichni mají velký hlad, tak se s chutí pustí do předkrmu. Adam bude roztěkaný, a tak zapomene na přípitek. Chybu ale napraví a všem také prozradí, že nepije alkohol. Budou na to ostatní pamatovat v příštích dnech? U stolu panuje přátelská atmosféra. Hostitel vždy umístí nádobu s jídlem doprostřed stolu a všichni si nabírají sami.

Naty všechny upozorní, že je zvyklá u jídla říkat „mňam, mňam“, což se všem líbí. Po kapru se salátem hostitel zaúkoluje ostatní, ať zabalí něco svého jako dárek. Po dezertu bude na řadě nadílka. Daniel například dostane pleťovou masku, Filip ponožky. Adam nadhodí, že by případnou výhru chtěl dát na dobrou věc. Ostatním se zdají takové debaty předčasné. Mají to stejně? Promítne se pohodová atmosféra i do bodování, nebo někdo začne nad bodováním hodně přemýšlet? Dívejte se v pondělí.

Sdílejte článek
Štítky FTV Prima vaření Vánoce Prostřeno! vánočka Adam Raiter extrémní sport prima+ Natálie Kotková Daniel Miler Daniel Hanka Filip Podmol

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.