Exkluzivní fotogalerie: Herci seriálu Duch, jak je na obrazovce neuvidíte

Duch (7) - upoutávka

Bratři Baťkovi se mazlí s granátem, Marta Dancingerová si povídá s duchem Darka nebo vyšetřovatelé v akci, ovšem s deštníky nad hlavou. Tyto výjevy v populárním krimiseriálu Duch na Primě určitě neuvidíte. Prohlédněte si v exkluzivní fotogalerii záběry oblíbených herců ulovené fotografem v zákulisí natáčení seriálu Duch.

Na každém natáčení se musí dodržovat přísná disciplína. O tom žádná. Stále ale platí, že filmaři ani samotní herci nejsou roboti, a tak v krátkých pauzách mezi jednotlivými obrazy občas vznikne prostor i na nějaký ten humor. Tady je důkaz – několik vzácných momentek ze zákulisí natáčení oblíbeného komediálního krimiseriálu Duch. Prohlédnout si je můžete v následující fotogalerii. Jsou na nich zachyceny okamžiky, ke kterým docházelo právě v době, kdy kamery stály vypnuté.

Další díl seriálu Duch sledujte v sobotu ve 20:15 na Primě nebo si seriál můžete přehrát od začátku online v archivu iPrima.cz.

Víte o seriálu Duch, že...

  • Navzdory skutečnosti, že jedna ze tří hlavních postav seriálu je duch, svět, ve kterém se hlavní hrdinové pohybují, je skutečný. Děj seriálu Duch scenáristé Peter Nagy, Tomáš Koňařík a David Laňka zasadili do reality! Policie, vyšetřovací metody, práce hlav organizovaného zločinu i charakteristiky postav odpovídají kriminální praxi.
  • Žádný z herců nezastírá, že s postavou, kterou by ostatní na place neměli vidět, se natáčí těžko. „Predragovi se to hraje snadno, ale já jsem to měl těžší. Většinu scén jsem točil bez něj, což znamená, že vedu dialog s někým, kdo tam není. Předstírám. A on si pak přišel nakonec, stoupnul si tam, odříkal to a měl to hotové,“ popsal natáčení s duchem v Novém dni na CNN Prima NEWS Štěpán Benoni.
  • Za poctivým zpocením hlavního hrdiny Emila (Štěpán Benoni) je přípravek z glycerinu, umně nanášený zkušenými maskéry. Scény z kanceláří policie, ze střechy a stejně tak z chodby nemocnice se natáčely v bývalé Ústřední telekomunikační budově (ÚTB) na pražském Žižkově a v budově bývalého Českého Telecomu.
  • Premiéru úvodního dílu sledovalo 1,16 milionu diváků starších 15 let (podíl 27,45 %).
  • Štěpán Benoni sice v Duchovi hraje nesportovního nemotoru, v reálném životě však obratně šermuje, jezdil na skateboardu a kvůli roli v seriálu Tátové na tahu, který nyní můžete opět sledovat v pátek ve 22:00 na Primě, začal boxovat.

Jak dobře znáte seriál Duch? Vyzkoušejte se v jednoduchém kvízu

Jak dobře znáte seriál Duch?

1 10 Čí duch straší vyšetřovatele Emila?

2 10 Jak se jmenuje Emilova parťačka z první série?

3 10 Jak za zády přezdívají kolegové Emilovi?

4 10 Vyšetřovatel Emil je skutečně dobrý:

5 10 Která sourozenecká dvojice herců se v seriálu potkala?

6 10 Které činnosti se představitel Emila (Štěpán Benoni) s oblibou věnuje v soukromí?

7 10 Herec Predrag Bjelac pochází z bývalé:

8 10 Herečka Marta Dancingerová přiznala, že je velkou fanynkou:

9 10 Kdo je režisérem seriálu Duch?

10 10 Která herečka ztvární kapitánku Havránkovou v chystané druhé sérii Ducha?

Máte % správných odpovědí.

To není dobrý výsledek. Zkuste to znova.

To není dobrý výsledek. Zkuste to znova.

To není špatné, ale pořád je co zlepšovat.

Gratulujeme, máte velmi dobré znalosti.

Výborně, vaše znalosti jsou skvělé.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.