Schwarzenbergova exmilenka otevřeně: Doufám, že Karel bude zase posílat peníze

Jana Vopěnková (32) na sebe nejvíce upozornila v roce 2013, kdy se objevila po boku Karla Schwarzenberga (85). Později veřejně přiznala, že má s politikem milostný poměr. Nyní se Jana znovu ukázala ve společnosti a prozradila několik zajímavých detailů ze svého života.

Jana Vopěnková se objevila na představení nového kosmetického přístroje, kam byla pozvaná spolu s dalšími známými osobnostmi. Na první pohled bylo zřejmé, že bývalá milenka knížete prošla razantní změnou vzhledu. A jak to ti dva nyní spolu mají? Kráska prozradila, že jsou stále v kontaktu.

„Ano, stále se přátelíme. Dnes mi zrovna napsal,“ prohlásila černovláska a okamžitě začala hledat v telefonu důkaz. „Já mu dnes psala, jak se má. On mi odepsal, že poloposraně. On je hrozně vtipný,“ dodala se smíchem pro Super.cz Vopěnková. „Byl teď hodně nemocný, jsem ráda, že je v pořádku, máme se brzy vidět," doplnila.

Mohlo by vás zajímat: Milenka prince Harryho se pustila do Meghan. Oproti mně si pohoršil, tvrdí bagristka

Posílala mu fotky

Vopěnková dále prozradila, že knížeti posílala také fotografie. „Chodila jsem se za něj modlit do kostela každý den, posílala jsem mu fotky do nemocnice, udělala jsem mu tím velkou radost,“ prohlásila s tím, že se jednalo o kostel, kde byl Schwarzenberg pokřtěný.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Obyčejná holka svedla vlivného českého politika. Kdo to je?

Čtěte také: Má princ William milenku? Tahle žena má být lepší než Kate

Kromě toho také redaktorce přiznala, že kníže ji i po rozchodu dlouho finančně podporoval. „Je to pravda. Teď jsem měla přítele, tak mi pomáhal finančně on, ale už spolu nejsme. Karel mi asi zase pomůže, já se na to hodně spoléhám. Je to ode mě hnusný, ale on mi vždycky pomohl a vždy pomůže,“ pronesla bez okolků Vopěnková. Podle informací redakce Prima Ženy dokázala Vopěnková z politika vytáhnout nižší desítky tisíc.

Bližší vztah už prý ale mezi nimi nebude. „Já jsem ho opustila, takže si myslím, že už by to ani nešlo. Já jsem to chtěla dát zpátky, ale nešlo to,“ vysvětlila Vopěnková, která si uvědomuje, že vztah se dostal do fáze, kdy bylo lepší přeladit na přátelskou notu.

Sdílejte článek
Štítky peníze láska Karel Schwarzenberg celebrity milenka Jana Vopěnková

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 6. 2023

Berani, můžete očekávat, že váš den bude trochu rozkolísaný. Kdybyste byli olympijským sportovcem, dnes byste stáli na startovní čáře a přemýšleli, zda jste dostatečně trénovali, abyste podali špičkový výkon. Máte natrénováno? Zvládnete to? Na pořadu dne budou jistě otázky týkající se vašich materiálních zdrojů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.