EXTRA zkrácené díly: Užijte si to nejlepší z epizod seriálu Pálava v 10 minutách

Utekl vám start komediálního seriálu Pálava – život zalitý sluncem nebo jen jednoduše nemáte čas trávit hodiny u televizní obrazovky? Nevadí. Máme pro vás to nejlepší z každého dílu Pálavy, sestříhané do deseti minut.

Hned v úvodu si přehrajte zkrácený 1. díl – ŠTÍSTKO

Děj: Na Pálavu přijíždí partička kamarádů, představovaná pěticí herců ve složení Michal Isteník, Patrik Děrgel, Pavla Dostálová, Jiří Panzner a Denisa Nesvačilová, kteří se tu každých pět let scházejí, aby zavzpomínali na studentské časy. Letos je setkání jiné. Na počest jednoho kamaráda, který před několika lety zemřel, chtějí zasadit slivoň. Nejde o žádnou tryznu. Štístko, jak se mu přezdívalo, by o žádnou nestál. Rozhodnou se užít si se Štístkem – sazenicí slivoně – poslední večírek, než ji zasadí. Avšak víno, pálenka a Pálava s nimi udělá své, a tak se tento záměr promění v nezapomenutelné dobrodružství.

Zkrácený 1. díl Pálavy najdete v úvodu článku.

Premiérové díly seriálu Pálava – život zalitý sluncem sledujte v pondělí ve 20:15 na Primě nebo zpětně on-line na iPrima.cz.

2. díl – HOUBY

Děj: Naše partička z vysoké školy splnila svou misi, zasadila slivoň a uctila mrtvého kamaráda, takže by se mohli rozejít a vrátit ke svým všedním dnům, ale nikomu se domů nechce. Pálava jim dává možnost nahlédnout na své dosavadní životy z trochu jiné perspektivy a většině z nich začne vrtat v hlavě, zda není čas na nějaké ty změny. Obzvlášť po tom, co začínají blíže poznávat místní obyvatele.

Pusťte si zkrácený 2. díl Pálavy:

Sdílejte článek
Štítky Patrik Děrgel FTV Prima Bolek Polívka Denisa Nesvačilová krátký sestřih Pálava – život zalitý sluncem Pavla Dostálová Michal Isteník Jiří Panzner zkrácený díl