Michal Isteník boural na Pálavě. S kolegy napálil lodí do ostrova

Do neuvěřitelných situací dostane očekávaná seriálová novinka nejen hlavní hrdiny, pár jich přihrála jejich představitelům už během natáčení. Na zážitky s řízením nejrůznějších dopravních prostředků vzpomíná herec Michal Isteník. Patrik Děrgel se mu kvůli společné bouračce dokonce vysmál.

Hned v premiérovém dílu můžete sledovat, jak se pětice kamarádů, kteří na Pálavu přijeli splnit poslední přání zesnulého přítele Štítka a také příjemně popít, snaží druhý den dohledat pravdu o předešlé náročné noci. Nejenže musí najít to hlavní, květináč se slivoní, v jehož hlíně byl popel kamaráda, ale i kozu, kterou v opojení přibrali do party.

Hledání hrdiny, potažmo herce a filmový štáb přivedlo na břeh místního rybníka. Pro Michala Isteníka vznik scény znamenal překonat výzvu v podobě řízení motorové loďky. Nejspíš by vše zvládl hravě, kdyby plavidlo nebylo už lehce zánovní.

„Brázdili jsme na loďce rybník Vrkoč, nabírali vodu a báli se, že tu loďku utopíme,“ vzpomíná na natáčení herec a nešetří režiséra. „Byl jsem lodivod a podařilo se mi například kvůli zmateným pokynům od režie zamotat motor a šroub do pletiva pod vodou,“ vypráví dál, jak vznikaly malebně vyhlížející záběry a že všechno dopadlo dobře a bez zranění.

Kolega Patrik Děrgel a zároveň jeden z účastníků oné plavby si však na Isteníkovo konto neodpustí poznámku, že je jediný člověk na světě, který dokázal nabourat do ostrova. „On moc nečte, takže asi nezná Robinsona Crusoea,“ vrací Michal Isteník se smíchem vtípek Děrgelovi. „Nikoho jsem nakonec neutopil, takže dobrý,“ dodá ještě spokojeně k historce z vodní hladiny. Za napínavější považuje řízení obytňáku, s nímž musel křižovat spletité uličky v Pavlově. „To byl moc hezký adrenalinový zážitek,“ prozrazuje ještě herec a láká ke sledování premiéry seriálu Pálava – život zalitý sluncem, který startuje v pondělí večer na Primě.

Komplet partičku kamarádů z vysoké školy představuje Michal Isteník, Patrik Děrgel, Pavla Dostálová, Jiří Panzner a Denisa Nesvačilová. Těšit se ale můžete i na řadu dalších známých tváří. V Pálavě se setkají seriáloví Vinaři, herci Tomáš Matonoha a Miroslav Táborský, chybět nebudou ani Bolek Polívka, Pavel Zedníček, Jaromír Dulava, Pavel Nečas, Jana Krausová, Jana Paulová, Robert Jašków, Hana Holišová a další. Producentem seriálu je Tomáš Vican, režiséry jsou Jaroslav Fuit, Petr Kolečko a Petr Nikolaev.

Sdílejte článek
Štítky Patrik Děrgel nehoda loď premiéra herci natáčení Pálava Pálava – život zalitý sluncem Michal Isteník seriál Pálava – život zalitý sluncem Herci seriálu Pálava

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.