Hřebec či egocentrik: Co mají herci Matonoha a Děrgel společného se svými rolemi

Pálava (1) - upoutávka

Diváci mívají ve zvyku si charakter seriálových postav promítat do reálného života herců. Ti přitom mnohdy nemají se svou rolí skoro nic společného a ve skutečnosti jsou zcela odlišní. Jak jsou na tom představitelé hlavních hrdinů nového seriálu, jehož děj se odehrává na moravských vinicích?

Patrika Děrgela, Tomáše Matonohu, Pavlu Dostálovou či Jiřího Panznera budeme již brzy pravidelně vídat na televizních obrazovkách v novém seriálu ze sluncem zalité Pálavy. Pětice přátel z vysokoškolské koleje se po letech znovu sejde, aby splnila poslední přání svého kamaráda. Jejich pobyt se ale nečekaně prodlouží a z dvoudenní návštěvy se stává nová životní etapa, jejíž neodmyslitelnou součástí se stávají místní usedlíci.

V malebném moravském prostředí se setkají i se slavným Hřebcem v podání Tomáše Matonohy. S jeho postavou ho spojuje jedna skutečnost. „Oběma se nám líbí hezký holky,“ říká sympatický herec, který již dříve předvedl, že to jako seriálový hřebec to umí na ženu mezi vinicemi pěkně rozbalit.

Zatímco při otázce, co má se svou rolí společného, se musel na chvilku zamyslet, hlavní rozdíl věděl okamžitě. „Hřebec je alkoholik, já jsem abstinent.”

Panznera spojuje s postavou inteligence, Dostálovou humor

Nejistá byla v prvním momentě mladá herečka Pavla Dostálová, která ale během mžiku dospěla k závěru, že ji s rolí spojuje smysl pro humor. Naopak zásadní odlišnost shledává v tempu práce.

„Rychlejší je rozhodně ona,“ je přesvědčená Pavla, kterou jako workoholickou podnikatelku Ivetu uvidíme v seriálu Pálava v pondělí večer na Primě. To Herec Jiří Panzner nezaváhal, s jeho postavou knihkupce Filipa ho prý spojuje inteligence. „Já jsem úspěšný u žen,“ uvádí jako jeden z rozdílů.

Herec Patrik Děrgel, který nemůže přijít na jméno Panznerovi a jeho roli, má prý se svým hrdinou jen pramálo společného. „Lišíme se v podstatě skoro ve všem,“ přiznává otevřeně. „Jaromír má spoustu peněz,“ dodává Patrik, který si ale přece jen uvědomí jednu spojitost. „Já si myslím, že máme společný šarm,“ usmívá se šibalsky Děrgel, jehož si diváci mohou pamatovat třeba ze seriálu V. I. P. vraždy.

Pětici kamarádů doplní v Pálavě ještě Michal Isteník a Denisa Nesvačilová. Těšit se můžeme na řadu známých tváří včetně seriálových Vinařů. Kromě Tomáše Matonohy uvidíme Miroslava Táborského, Bolka Polívku, Pavla Zedníčka, Janu Krausovou, Jaromíra Dulavu, Pavla Nečase nebo Janu Paulovou.

Premiéry novinek podzimního programu na Primě

  1. Dvanáctidílný seriál Pálava sledujte od 29. srpna každé pondělí ve 20:15 na Primě. Pětice kamarádů v něm prožije nevídané dobrodružství mezi vinicemi na jižní Moravě.
  2. Spletité cesty osudu čekají i hrdiny osmidílného seriálu Hořký svět, který startuje ve středu 31. srpna ve 20:15 na Primě. Jeho hrdinové se snaží rozjet nelehký byznys – rodinný minipivovar.
  3. Cestu vesnické holky, jež touží dobýt svět televize, přiblíží Dobré zprávy. Ve vysílání startují po konci Hořkého světa.
  4. Nové příběhy i zápletky pak přinese další sezona populárního seriálu ZOO. Na premiérové díly se těšte od 30. srpna v úterý a ve čtvrtek ve 20:15 na Primě.
  5. Mezi zavedené zábavné pořady přibude od soboty 27. srpna premiérová jubilejní 10. řada soutěžní show Česko Slovensko má talent.
  6. Od pátku 2. září nepropásněte ve 20:15 na Primě zábavnou novinku Můj muž to dokáže.

Sdílejte článek
Štítky Patrik Děrgel FTV Prima herec role Pálava postavy Tomáš Matonoha Pálava – život zalitý sluncem Pavla Dostálová seriál Pálava – život zalitý sluncem Jaromír Dulava Jiří Panzner Život zalitý sluncem Pavlovské vrchy

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 7. 2024

Berani, dnes pravděpodobně více než obvykle toužíte po samotě. Ačkoli jste se možná zavázali k účasti na nějakém večírku nebo setkání, nyní se vám tato myšlenka může zdát otravná. Možná budete raději pracovat na nějakých úkolech či projektech, nebo si budete chtít jít zacvičit a uvolnit část napětí, které cítíte. Druhá možnost je dobrá. Pokud si zacvičíte dříve, možná budete mít později chuť někam vyrazit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.