Patrik Děrgel nemůže přijít na jméno Jiřímu Panznerovi. Kdo další testem neprojde?

Pálava (1) - upoutávka

Nic netušící Pavlu Dostálovou, Patrika Děrgela, Jiřího Panznera a Tomáše Matonohu překvapila redakce webu Prima Ženy rovnou na místě činu, tedy na natáčení nového seriálu, které probíhalo na Pálavě. Jak dopadl jednoduchý test znalostí týkající se rolí kolegů?

Pavla Dostálová, Patrik Děrgel, Jiří Panzner a Tomáš Matonoha. Hereckou čtveřici na několik měsíců spojilo natáčení očekávané seriálové novinky a zaválo je až na Pálavu. Všichni momentálně žijí v Praze, a tak 250 kilometrů od domova pronikali prostřednictvím svých postav do tajů vinařství a vychutnávali si život zalitý sluncem, který k malebné oblasti jižní Moravy patří.

Nikdo ze jmenovaných není žádným hereckým nováčkem, všichni své předepsané dialogy i obrazy znají na jedničku. Z dějových linek postav, které v seriálu ztvárňují, by mohli skládat maturitní zkoušku i o půlnoci. Co když se jich ale zeptáte na kolegy a jejich role? Vyznají se i v nich? Vyzkoušeli jsme to a odpovědi některých vás možná překvapí, každopádně pobaví.

Ostatně když pomineme slavné herecké hvězdy, právě na humoru a pozitivní náladě seriálová Pálava stojí. Jak říká producent a jeden ze scenáristů dvanáctidílného zábavného počinu Tomáš Vican, „věříme, že jsme vytvořili seriál, u kterého si diváci odpočinou a který bude tak trochu protipólem nejen kriminálkám, ale vůbec všemu násilí, co nás obklopuje“.

Kdo je kdo v seriálu Pálava?

Ač se Patrik Děrgel spolu s kolegou Jiřím Panznerem potkali už před deseti lety na jevišti pražského Divadla v Celetné, a to v mučednickém příběhu Vytrvalý princ, teď si mladý herec při nečekaně triviální otázce nemohl vybavit nejen jeho postavu v seriálu Pálava, ale ani jeho jméno. Nebo neznalost jenom dobře hrál? Podívejte se na jeho reakce v následujícím videu:

Tomáš Matonoha má nejlepší paměť

Naopak nejlépe si v testu redakce webu Prima Ženy vedl Tomáš Matonoha. Ten v Pálavě, která startuje již v pondělí 29. srpna na Primě, pokračuje v roli již pomalu legendární postavy z Vinařů – Jakuba Hřebce. Pověstný Hřéba, lamač ženských srdcí, tentokrát dostal do vínku malý kemp s útulnou dřevěnou hospůdkou, v níž se v seriálu schází celá vesnice. Jeho představitel Tomáš Matonoha předvedl, že má obsazení v malíku, snad jen příjmení kolegy Panznera mu lehce zamotalo jazyk.

Pavla Dostálová zlobí Patrika Děrgela

Spolu s Patrikem Děrgelem patří k mladé krvi očekávané televizní novinky herečka Pavla Dostálová v roli ambiciózní Ivety. „Je to taková organizátorka zájezdu – a taky tu zůstane jako ostatní, i když vůbec nechtěla. Budu to tady dávat do pucu, obzvláště Tomáše Matonohu,“ naznačuje něco málo z děje usměvavá herečka, která v testu mírně pozlobila kamaráda Patrika Děrgela, když u jeho postavy schválně jmenovala Vojtu Dyka. Poslechněte si i její odpovědi:

Odpovídá Jiří Panzner, nebo hloubavý Filip?

Další vyloženě pohodovou postavou je Michal v podání Michala Isteníka. Jak herec představuje svoji postavu? „Je to milý kluk, který si z ničeho nedělá hlavu. Procestoval celý svět, bydlí v obytném autě,“ prozrazuje. V této partě pak má své jasné místo i hloubavý Filip v podání Jiřího Panznera. „Je to kladná postava, trochu mimoň, prodává v knihkupectví a tady na Pálavě bude i se synem, kterého zplodil velice brzo,“ doplňuje kolegy oblíbený herec. Jak ten se v jejich obsazení v Pálavě vyzná?

Premiéry novinek podzimního programu na Primě

  1. Dvanáctidílný seriál Pálava sledujte od 29. srpna každé pondělí ve 20:15 na Primě. Pětice kamarádů v něm prožije nevídané dobrodružství mezi vinicemi na jižní Moravě.
  2. Spletité cesty osudu čekají i hrdiny osmidílného seriálu Hořký svět, který startuje ve středu 31. srpna ve 20:15 na Primě. Jeho hrdinové se snaží rozjet nelehký byznys – rodinný minipivovar.
  3. Cestu vesnické holky, jež touží dobýt svět televize, přiblíží Dobré zprávy. Ve vysílání startují po konci Hořkého světa.
  4. Nové příběhy i zápletky pak přinese další sezona populárního seriálu ZOO. Na premiérové díly se těšte od 30. srpna v úterý a ve čtvrtek ve 20:15 na Primě.
  5. Mezi zavedené zábavné pořady přibude od soboty 27. srpna premiérová jubilejní 10. řada soutěžní show Česko Slovensko má talent.
  6. Od pátku 2. září nepropásněte ve 20:15 na Primě zábavnou novinku Můj muž to dokáže.