Farmář našel svou lásku! Zamilovaný Josef už Veroniku seznámil i s přáteli

Farmář hledá ženu (12) – Zamilovaný Pepa a Veronika

Osmadvacetiletý Josef poznal prostřednictvím oblíbené seznamovací reality show svou novou lásku. Studentka Veronika ho jednoduše okouzlila a zamilovaný farmář přiznává, že u něho vyhrávala od prvního okamžiku. Podívejte se v exkluzivních ukázkách, jak se jejich vztah vyvíjí a čím Veronika stvrdila přátelství s Pepovými kamarády.

Tmavovlasý Josef přiznává, že Veronika byla jeho favoritkou od samého počátku. Přesto dal šanci i jiným slečnám a na svou farmu pozval kromě ní ještě Martinu a Valerii, která zaujala zejména svým outfitem při kydání hnoje. Nicméně Verča se stále držela v čele pomyslného žebříčku. „Každým dalším dnem svůj náskok zvyšovala,“ svěří se s úsměvem Pepa, u něhož jeho nápadnice vítězila i ve chvíli, kdy musela kvůli pracovním povinnostem na jeden den ze statku odjet.

Dvojnásobný inženýr se netají tím, že jeho srdce pro Veroniku zahořelo už při čtení dopisu, který mu po zhlédnutí jeho medailonku poslala. „Verča mi to pořád nechce věřit, ale já jsem se zamiloval asi na třetím řádku,“ culí se spokojeně Josef. Tím potěší zejména moderátorku seznamovací reality show Laďku Něrgešovou, která si ihned vybaví, že Veroničin dopis byl tím prvním, který mu podala.

Sympatická dvojice už má za sebou i seznámení s rodiči a přáteli. „S Pepovými kamarády už jsme se poznali. Stvrdili jsme to medovinkou, ačkoliv nepiju,“ připouští usměvavá doktorandská studentka. Zdá se, že tento vztah rozhodně nebude jen otázkou několika týdnů a i další řada pořadu Farmář hledá ženu, na jehož poslední díl se můžete těšit v neděli večer na Prima SHOW, byla úspěšná a dala vzniknout novému páru.

Osmadvacetiletá Veronika a stejně starý Josef jsou zamilovaní až po uši a jejich láska jen kvete. K žádným zásadním sporům mezi nimi prý zatím nedošlo a jediné, na čem se neshodnou, jsou jména telátek. Doufejme, že i nadále bude jejich vztah tak harmonický a časem se třeba dočkají svatebních zvonů.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 6. 2024

Usmívejte se dnes na svět, Berani. Buďte vděční za věci, které máte, a za lidi kolem sebe. Umocněte v sobě příjemný, hřejivý pocit a šiřte tuto lásku mezi ostatní. Toto je pro vás velmi expanzivní období, ve kterém můžete dosáhnout poměrně hodně, pokud se do toho pustíte. Vyzařujte svou pravou povahu každou buňkou svého těla a sledujte, jak se vám naskýtají příležitosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.