Celebrity

2. dubna 2023 12:53

David Laštovka

Felix Slováček o milenkách. Polibkem to začíná, v posteli končí. Při chuti je stále

Vyložené karty Helen Stanku s Felixem Slováčkem

Hudebník Felix Slováček sice v květnu oslaví už osmdesáté narozeniny, slabost pro krásné ženy ho ovšem dodnes neopouští. Otevřeně přiznává, že o fanynky nemá nouzi ani ve svých letech. Jak to má nyní s láskou?

Felix Slováček přiznává, že ženy jsou pro něj celoživotní inspirací. „Tak to vždycky bylo, je a bude. Pokaždé, když odjíždím na koncert, je to pro mě dobrodružství. Nikdy nevím, co mě ten den potká. Každý koncert je nejen dobrodružství, ale i boj o přízeň. A je to nádhera, když to vyjde. Někdy si přijde nějaká fanynka pro podpis a zůstane se mnou na kafe. A třeba je z toho i víc. Polibkem to začíná a v posteli to končí,“ prozradil s úsměvem pro Nedělní Aha!

Gelemová s ním chtěla mít dítě

Spektrum jeho fanynek je poměrně různorodé. „Nejvíce asi ženy od padesáti výš, ale chodí si mě poslechnout i mladé holky. Vždyť Lucie (výtvarnice Lucie Gelemová - poznámka redakce) byla mladší o čtyřicet let. Ta mě opravdu milovala,“ poznamenal Felix. Důvod jejich rozchodu, který nastal po sedmi letech, je podle něj prostý. Lucie s ním chtěla mít děti, což on vzhledem ke svému věku odmítal. „A taky jí vadilo, že jsem se nerozvedl. Říkal jsem jí: ‚Lucinko, nezlob se, už to nejde, jsem starší pán, a kdybych měl malý dítě, tak se asi zblázním.' Mám tři dospělé děti, to stačí a další už nechci. Samozřejmě, když to s ní skončilo, tak to bolelo. Myslel jsem si, že jsem větší hrdina,“ uvedl Slováček, kterému budoucnost předpověděla i Helen Stanku. Jaká muzikanta čeká budoucnost se dozvíte v úvodním videu.

Karel Gott se o fanynky dělil

Od rozchodu jsou už spolu pouze v minimálním kontaktu. „Můžeme si zavolat, nemám proti ní žádnou zášť, ani ona proti mně. Ale nemáme teď asi důvod,“ dodal hudebník.

Od doby, kdy působil v souboru Karla Gotta, se prý fanynky příliš nezměnily. „Je to pořád stejné. Když nějaká hodně chce, většinou dobude svého. Tenkrát šly všechny za Karlem, ten byl první, ale samozřejmě nemohl zvládnout všechno, tak něco málo zbylo i na nás,“ zavzpomínal Felix Slováček.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.