Celebrity

29. září 2023 13:30

redakce Prima Ženy

Frejová v postelových scénách s Fingerem. Zbláznil ses? podala si herečka scenáristu

Ukázka ze seriálu Zákony vlka: Kristýna Frejová a Martin Finger

Řadu natáčecích dní úspěšné detektivní love story strávila herečka Kristýna Frejová coby patoložka Hana Brožková v chladném prostředí pitevny Thomayerovy nemocnice. Třetí díl ovšem do příběhu přivede novou postavu, doktora Váchu v podání herce Martina Fingera. S ním Brožkové vžene do života i pořádnou dávku lidského tepla. Podívejte se na exkluzivní ukázku a pusťte si celý rozhovor pro web Prima Ženy.

Zatímco v první řadě seriálu se milostný příběh točil výhradně kolem hlavních postav Sáry a Roberta v podání Lindy Rybové a Stanislava Majera, v aktuálně uváděné druhé řadě zavítá do postele i Kristýna Frejová s novou posilou seriálu Martinem Fingerem. S tím ale herečka původně vůbec nepočítala. Zaskočena tou žhavou novinkou si vše zašla vyříkat rovnou se scenáristou.

„To se mi už dlouho nestalo. A dlouho jsem to vůbec netušila. Až když jsem přišla na kostýmovou zkoušku, kde na mě holky začaly oblékat noční košilky. Ptala jsem se, co to je. Objasnily mi, že budu mít postelové scény. Říkala jsem: Prosím? Neměla jsem v té době přečtené ještě všechny scénáře. Pak jsem potkala autora Roberta Geislera, říkala jsem mu, jestli se nezbláznil, že mi tam napsal postelové scény! Mně! Těsně před žehem! Jsi normální, ptala jsem se ho. On se tomu hrozně smál,“ prozradila Frejová webu Prima Ženy. K přepisování scénáře seriálu Zákony vlka, který uvidíte v sobotu večer na Primě, ale nedošlo. Probírané postelové scény v něm zůstaly.

S natáčením lechtivých záběrů však problém neměla. „Já to moc nerozlišuju. Vím, že některé moje kolegyně mají s milostnými scénami problém. Ale ono je nejdůležitější, jaké lidi máte kolem sebe. A tady v režii seděl Marek Najbrt, tak nemáte problém s ničím. Provedl mě tím bezpečně a láskyplně,“ naznačila herečka s tím, že velkou výhodou bylo i obsazení jejího seriálového partnera Martinem Fingerem.

Čtěte také: Martin Finger: Matka spáchala sebevraždu. O tragédii jsem se dozvěděl ze záznamníku

„My se známe hodně dlouho ze školy, nestudovali jsme tedy v jednom ročníku. Samozřejmě o sobě víme, ale nikdy jsme spolu nehráli. Bylo docela hezké se potkat až tady při práci a musím říct, že to bylo okamžitě naprosto v pohodě a že nám to klapalo. Pan režisér nám říkal, že je mezi námi hezká chemie. Tak to vypadá dobře,“ zhodnotil natáčení s Kristýnou Frejovou Martin Finger.

Horší scény než postelové

Herečka, známá též ze seriálů Sestřičky či Modrý kód, měla v Zákonech vlka paradoxně problém se ztvárněním jiné než milostné scény. A kupodivu to nebyly ani záběry z pitevny. „Když se pitvá neživá hmota, nic to se mnou nedělá. Daleko horší je pro mne představit si, že bych měla v lese zastřelit bažanta. Měla jsem problém s natáčením honu na vlka. Představa, že střílím do živého, je pro mě nemyslitelná. Mám ale vysokou školu na fantazii, tak jsem to v sobě zpracovala,“ dodala herečka.

Poslechněte si celý rozhovor s herečkou Kristýnou Frejovou o postelových scénách:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.