Celebrity

27. března 2022 06:00

David Laštovka

Hana Vagnerová a miminko? Natáčení filmu Matky ji navnadilo! Lásku už našla

Matky - upoutávka

Hana Vagnerová patří k nejobsazovanějším českým herečkám. Možná i to je jeden z důvodů, proč mateřské plány stále odkládá. Příští rok jí přitom bude čtyřicet let a na miminko má nejvyšší čas. Jak se zdá, nyní už má konečně i s kým!

V novém českém filmu Matky ztvárnila Hana Vagnerová influencerku Sáru, které se narodí miminko, čímž se jí úplně změní svět. Tím, že je herečka v soukromém životě stále bezdětná, zažívala během natáčení zvláštní okamžiky. „Natáčet s dětmi není nikdy jednoduché. Tady jsme točili s dvojčátky, které ale byly strašně moc hodné. Pokud by všechna miminka byla jako tato dvě, tak mě to hodně navnadilo,“ svěřila se s úsměvem.

Ve filmu ji čekalo několik odvážných scén. Jako představitelka Sáry sdílela svoje mateřství se svými sledujícími. Těm ukázala pozitivní těhotenský test, porod i strasti po narození dítěte. Už teď má jasno, že až jednou otěhotní, touto cestou se nikdy nevydá. „Nedovedu si představit, že bych něco takového dělala. Je to pro mě tak křehké a osobní, může se stát spousta věcí. Uvědomila jsem si to v momentě, kdy jsem jela po Praze autem a na zastávce tramvaje jsem zahlédla manžela kamarádky s jejich synem. Ještě jsem u nich nebyla na návštěvě a osobně jej neviděla, ale jejich dítě znám velmi dobře z Instagramu. Vím, jak vypadá, jak se chová, co měl k snídaní a podobně,“ svěřila se Vagnerová.

Před tímhle chováním i varuje. „Uvědomila jsem si, že je to velmi nebezpečné. Že si často neuvědomujeme, co všechno o sobě na internetu sdílíme. A že občas dáváme navenek věci, které by podle mě měly zůstat soukromé, obzvláště s dětmi, protože ty nemůžou rozhodnout, zda chtějí být populární osobností,“ popsala herečka, která byla dlouhou dobu sama, což už ale jak se zdá, neplatí. „Všechno je zalité sluncem,“ prozradila na začátku roku na jedné společenské akci. Víc už ale k nové lásce říct nechtěla. Patří totiž k těm umělcům, kteří si své soukromí pečlivě střeží.

Na film Matky se můžete podívat v neděli 27. března ve 20:15 na TV Prima. Kromě Vagnerové si v něm zahrála například Petra Hřebíčková, Jakub Prachař, Jiří Langmajer, Sandra Nováková, Vladimír Polívka, Štěpán Benoni, Anna Polívková, Viktor Preiss, Václav Neužil, Jan Dolanský, Ondřej Pavelka nebo Alena Mihulová.

Zdroj: aktuálně.cz, super.cz, archiv autora


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.