Celebrity

27. března 2022 05:50

red

Jakub Prachař chtěl vidět prsa Hany Vagnerové. A vznikla z toho komedie Matky!

Matky - upoutávka

O Jakubu Prachařovi se dobře ví, že mu není nic svaté. Když tedy přišel od novinářů dotaz, proč kývl na roli v komedii Matky, vytasil se s výmluvnou odpovědí! Jak na place fungovala mezi Hanou Vagnerovou a Prachařem partnerská chemie a jestli opravdu došlo až na ňadra, můžete posoudit už v neděli večer.

Dlouhý seznam zvučných jmen, to je komedie Matky režiséra Vojtěcha Moravce, kterou můžete vidět v neděli ve 20:15 na Primě. Kromě Hany Vagnerové a Jakuba Prachaře se ve filmu ve větších či menších rolích objeví skoro celý český herecký ansámbl: Petra Hřebíčková, Sandra Nováková, Gabriela Marcinková, Jiří Langmajer, Jakub Prachař, Štěpán Benoni, sourozenci Vladimír a Anna Polívkovi, Václav Neužil, Alena Mihulová, Ondřej Pavelka, Zuzana Mauréry, Viktor Preiss a Jan Dolanský.

V ústředí příběhu se představí čtyři kamarádky, které jsou sebevědomé, chytré a dokážou si život užívat. Rády spolu probírají muže, vztahy a také sex. Každá z nich buď dítě má, nebo ho čeká. A právě kolem toho se točí komedie, která zdaleka není jen pro ženy. Kriticky totiž nahlíží i do světa mužů.

Sandra Nováková jako nešťastná Zuzana

„Zuzana, kterou hraju, pochází z malé vesnice, kde vyrůstala na statku. Jednoho dne se rozhodla odejít hledat štěstí do Prahy, ale příliš se jí to nepovedlo. Zamilovala se do nespolehlivého a sobeckého chlapa a zplodila s ním dvě děti, o které se nakonec stará sama. A protože chce lepší budoucnost alespoň pro děti, nevzdává se. Střídá jednu brigádu za druhou, aby je uživila, a tajně sní o dokonalé rodině,“ prozrazuje o své filmové postavě Sandra Nováková, která hraje jednu z hlavních rolí a je společně s Vandou Zaplatílkovou Hutařovou také autorkou scénáře. Za filmem režijně stojí její životní partner a otec jejího syna Vojtěch Moravec.

Vagnerovou na roli matky připravovali kolegové

Většina hlavních tvůrců i producenti této komedie jsou rodiče, až na jednu výjimku. A tou je představitelka hlavní role Hana Vagnerová. „Hanka si prošla tvrdou přípravou. Všichni jsme jí dali na víkend své děti a připravili jsme jí náročný boot camp,“ směje se režisér Vojtěch Moravec.

„Naštěstí jsem celý život obklopena malými dětmi, takže mě nabídka role novopečené maminky nevyděsila,“ říká Hana Vagnerová. „I moje postava se sama s mateřstvím teprve sžívá a zjišťuje, že veškeré její přípravy se ani vzdáleně nedají srovnat s realitou. Co já osobně považuji za velký dárek a na co se velmi těším, je práce s ostatními herečkami, které jsou nejen obrovsky talentované, ale skvěle si i lidsky rozumíme,“ dodává.

Čtveřice kamarádek, které to nemají lehké

Ústřední postavou je Sára, kterou hraje právě Hana Vagnerová. Má hezký zadek, a tak ho začala fotit a stala se profesionální influencerkou. Jako úplně čerstvá matka se chystá napsat knihu, ale představovala si to celé jednodušší. Petra Hřebíčková zase představuje trochu snobskou, zato dost osamělou Hedviku. Její manžel workoholik (Jiří Langmajer) je doma jen zřídka. Sandra Nováková jako Zuzana je po rozchodu bez peněz, je to upracovaná a uhoněná matka dvou nevychovatelných dětí. A nakonec Gabriela Marcinková jako Eliška, která má skvělého kluka, naprosto nesnesitelné rodiče, je těhotná a pořád zvrací.

Obětavého přítele prvorodičky v podání Hany Vagnerové, který je nucen natáčet její porod, hraje Jakub Prachař. „Nabídku této role jsem přijal hlavně proto, že film točí Vojta Moravec a že se mnou bude hrát Hanka Vagnerová, a já tak konečně uvidím její prsa. Jo a taky proto, že se s ní budu líbat!“ pronáší s humorem sobě vlastním Jakub. Právě on spolu s Berenikou Kubín Kohoutovou nazpíval ústřední song k tomuto filmu. O hudbu se postaral Ondřej Gregor Brzobohatý, kterého po boku Jakuba Prachaře můžete vídat každý týden na Primě v show Inkognito!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.