Dokonalý Štěpán Benoni má jednu slabinu. Scenáristé na ni ale neberou ohledy. O co jde?

Duch (1) - Emil jede do akce

Sympatický Štěpán Benoni (37) jde v posledních letech z role do role a podle televizních i divadelních diváckých ohlasů se řadí k našim nejpopulárnějším hercům. Profese ho baví, ale je jedna věc, kterou v oblibě nemá – a stejně ji postavy, které ztvárňuje, často fasují od scenáristů do vínku. Co to je?

Štěpán Benoni je od pohledu herec a muž, o jakém sní nejedna žena: Má pěkně vyrýsovanou postavu, sexy úsměv i galantní vystupování, hezky mluví o manželce Vladimíře a jeho život neprovázejí skandály. Kdyby snad někdo začal z jeho dokonalosti propadat mindrákům, pak se uklidněte. Jedna menší slabinka by se u Štěpána našla.

Už před lety herec v televizním magazínu Top Star nijak nezastíral, že není moc dobrý v řízení motorových vozidel. Tenkrát se mu svíral žaludek hrůzou z řízení autobusu, které musel vystřihnout v napínavé scéně seriálu Tátové na tahu. V soukromém životě se v tomto ohledu prý rád nechá zaskočit manželkou, výbornou řidičkou, jak o ní prohlásil.

„Se mnou je to s řízením tak, že jsem si v osmnácti udělal řidičák, pak jsem neřídil, nějak jsem to nepotřeboval, a pak jsem si koupil auto. Za tři měsíce jsem ho úplně rozsekal. Vjel jsem do plotu JZD. Pak jsem mnoho let zase neřídil,“ svěřil se Benoni. Protože podle převládajícího mínění „chlap musí řídit“, šoférování se jako herec prostě neubrání. „Furt někde točíme a chtějí po mně, abych řídil, tak to stále tak nějak doháním,“ nevzdává se jinak také vášnivý rybář.

Řízení neunikl ani v případě nového komediálního krimiseriálu Duch, který poprvé uvidíte již 5. února na Primě. Benoniho seriálový vyšetřovatel Emil Svoboda v něm bude čelit smrti ne za volantem, ale například v přestřelce při předávání zbraní mezi mafií z Balkánu a její tuzemskou spojkou. Pravda také je, že hned v premiérovém dílu za volant vlastně ani pořádně usednout nestihne. Podívejte se v exkluzivní ukázce v úvodu článku, jak hrdina přijíždí do akce. Alespoň tentokrát tedy herce jeho neoblíbené disciplíny ušetřili.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.