Dokonalý Štěpán Benoni má jednu slabinu. Scenáristé na ni ale neberou ohledy. O co jde?

Sympatický Štěpán Benoni (37) jde v posledních letech z role do role a podle televizních i divadelních diváckých ohlasů se řadí k našim nejpopulárnějším hercům. Profese ho baví, ale je jedna věc, kterou v oblibě nemá – a stejně ji postavy, které ztvárňuje, často fasují od scenáristů do vínku. Co to je?

Štěpán Benoni je od pohledu herec a muž, o jakém sní nejedna žena: Má pěkně vyrýsovanou postavu, sexy úsměv i galantní vystupování, hezky mluví o manželce Vladimíře a jeho život neprovázejí skandály. Kdyby snad někdo začal z jeho dokonalosti propadat mindrákům, pak se uklidněte. Jedna menší slabinka by se u Štěpána našla.

Už před lety herec v televizním magazínu Top Star nijak nezastíral, že není moc dobrý v řízení motorových vozidel. Tenkrát se mu svíral žaludek hrůzou z řízení autobusu, které musel vystřihnout v napínavé scéně seriálu Tátové na tahu. V soukromém životě se v tomto ohledu prý rád nechá zaskočit manželkou, výbornou řidičkou, jak o ní prohlásil.

„Se mnou je to s řízením tak, že jsem si v osmnácti udělal řidičák, pak jsem neřídil, nějak jsem to nepotřeboval, a pak jsem si koupil auto. Za tři měsíce jsem ho úplně rozsekal. Vjel jsem do plotu JZD. Pak jsem mnoho let zase neřídil,“ svěřil se Benoni. Protože podle převládajícího mínění „chlap musí řídit“, šoférování se jako herec prostě neubrání. „Furt někde točíme a chtějí po mně, abych řídil, tak to stále tak nějak doháním,“ nevzdává se jinak také vášnivý rybář.

Řízení neunikl ani v případě nového komediálního krimiseriálu Duch, který poprvé uvidíte již 5. února na Primě. Benoniho seriálový vyšetřovatel Emil Svoboda v něm bude čelit smrti ne za volantem, ale například v přestřelce při předávání zbraní mezi mafií z Balkánu a její tuzemskou spojkou. Pravda také je, že hned v premiérovém dílu za volant vlastně ani pořádně usednout nestihne. Podívejte se v exkluzivní ukázce v úvodu článku, jak hrdina přijíždí do akce. Alespoň tentokrát tedy herce jeho neoblíbené disciplíny ušetřili.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 6. 2023

Berani, kdybyste měli ve firmě na starosti personální oddělení, začali byste dnes kompletně měnit náborový proces. Zaměřili byste se spíše na lidský faktor než na diplomy a ocenění, kterými lidé mávají na důkaz svých schopností. Důvěra v lidi v kombinaci s důvěrou ve vlastní instinkty by se vám mohla vyplatit více, než si dokážete představit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.