Helena očekává drsnou hru. Soutěžící ji soudí za podivnou výchovu dcery

Prostřeno! S27 (62) – Podivná výchova

Úterní hostitelka Helena z Královéhradeckého kraje se svěří se svým osobním příběhem. Od hostů, zejména od Darči, očekává kritiku a taktiku. Kromě příliš jednoduchého a obyčejného jídla budou řešit i výchovu Heleniny náctileté dcery.

Sedmatřicetiletá Helena pochází z Jižní Moravy a do Královéhradeckého kraje se přestěhovala za velkou láskou. Má tři děti, pracovala jako pečovatelka a momentálně je na rodičovské dovolené. Její současný partner je zároveň bývalý manžel. Jsou spolu 18 let, po deseti letech manželství se rozvedli a měli tříletou pauzu. Helena to nazývá tak, že trucovali. Sama o sobě tvrdí, že si nerada pouští lidi k tělu a může působit namyšleně. V Prostřeno! chce ukázat, že taková není. Pro hosty připraví salát s kozím sýrem, krémovou česnečku, masové kostky na zelenině a jablečný koláč.

Menu bude hostům připadat docela obyčejné. Darča má v plánu hostitelce vrátit včerejší kritiku, která ji naštvala. Nesympatie budou vzájemné. „Myslím, že Darča mi dá tak maximálně tři až pět,“ myslí si Helena. A není daleko od pravdy. Kritika přijde už při předkrmu. Kozí sýr Darča zkusí poprvé v životě a vůbec jí nezachutná. Polévku si někteří budou chtít přisolit, hlavní chod bude bez omáčky a maso pro změnu suché. Dezert bude Darča považovat za příliš sladký. Co řeknou ostatní, uvidíte vpodvečer.

Podívejte se na video, ve kterém Helena s Darčou sdělí, co si jedna o druhé myslí:

Energetické nápoje a drogová šifra v pokoji dcery

Při šmejdění se soutěžící dozvědí o hostitelce více. Najdou materiál na ruční práce a nějaké její výrobky. Podle nich je to klasická maminka a domácký typ. V jednom dětském pokoji je postýlka pro kluka a nejmladší holčičku, druhý pokoj patří třináctileté slečně. Hostům se v něm naskytne pohled na fialové stěny, postel z palet, skateboard a sbírku plechovek od energetických nápojů.

Ostatní se ptají třiadvacetiletého Jonathana, jestli tyto nápoje pije také. „Piju je denně,“ prohlásí. Markéta zkušeně prohlásí, že se dají pít i s vodkou. „Kdyby to bylo moje dítě, pokojíček starší dcery bych takhle nedovolila,“ zkritizuje v Prostřeno! Heleninu výchovu pětinásobná matka Darča. Jak si můžete na prima+ připomenout, bojuje právě o střídavou péči. Podle jejího názoru nejsou energetické nápoje vhodné pro nezletilé děti.

Jonathan si povšimne ještě jiného detailu. Na zdi má dcera různé nápisy, mimo jiné číslo 420. „To je zkratka pro huliče,“ odtuší zkušeně. Soutěžící jsou v šoku. Energetické nápoje a k tomu marihuana? Raději z pokoje rychle odejdou. Kolik bodů nakonec Helena od soupeřů dostane? Bude je bavit výroba svícnu ze zavařovacích sklenic? Nenechte si ujít úterní díl.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.