Herec Karel Zima laškuje se soupeřkami. Promluví o seznámení se ženou

Prostřeno! XXVI (80) – Nová míza

V pátek se v soutěži amatérských kuchařů postaví k plotně oblíbený herec Karel Zima, známý například ze seriálu Slunečná. Po krátké zdravotní pauze, kdy ho u stolu vystřídal syn Jonáš, se do soutěže vrátil a pozve své soupeře do nového bydlení. Jak umí vařit?

Páteční souboj amatérských kuchařů se bude odehrávat u herce Karla Zimy. Naštěstí se po krátké pauze, kdy se léčil se střevními problémy a musel za něj zaskočit jeho syn, zotavil. Jeho koníčkem byly dříve závody do vrchu a rallye. Když ale svému známému daroval ledvinu, tento koníček na radu lékařů pověsil na hřebík. Ničeho však nelituje, protože si pět let plnil neskutečný dětský den. Svoje soupeře pozve do bytu, kde bydlí asi půl roku se svou novomanželkou Lucií.

Byt je po rekonstrukci, ale potřebuje ještě pár úprav. Místo pracovny by měl být v blízké budoucnosti dětský pokoj. „Ano, my bychom rádi měli miminko. Zatím se to nedaří zcela přirozenou cestou, takže se pokoušíme využít všech dostupných možných vědeckých prostředků, které jsou a doufáme, že to vyjde. S tím, že jsme otevřeni tomu, kdyby to nevyšlo, že bychom dítě adoptovali,“ prozradil pro Blesk.cz Karel Zima.

Karel se ženou se brali po rok a půl trvající známosti a herec je v úžasu, kam se jeho soukromý život ubírá. „S mojí současnou manželkou jsme se seznámili v divadle. Pozval jsem ji na večeři a až za dva roky na ni kejvla,“ popisuje. Je to právě ona, kdo jej přihlásil do pořadu Prostřeno!. O tom, že už není k mání, informuje přítomné dámy při přípitku. „Na zdraví děcka, ať je vám tady fajn, chovejte se jako doma, říkejte si o cokoli kromě sexu,“ pobaví ostatní hostitel. Iva se Soňou se okamžitě přihlásí, že by měly zájem. „Ještě před dvěma lety by sis moha klidně říct,“ koketuje vtipálek Karel.

Podívejte se na video, kde Karel vzpomíná na dětství a kuchařské začátky:

Kvůli které ženě se herec naučil vařit?

Herec vaří rád odmalička, kdy vždycky koukal mamince pod ruce a učil se od ní. „Fascinovalo mě to od dětství. Když jsem byl malej, bavilo mě překvapit mamku, která pracovala do osmi hodin a měla třeba připravený lečo. Ten rozzářený úsměv, když přišla ztahaná,“ vzpomíná Karel. Svým hostům připraví švestky v anglické slanině na salátku, zelňačku, kuře s rajčaty, cibulí a cukrem, bramborovou kaši nebo brambory a palačinky s domácí marmeládou, banány, domácí čokoládou, šlehačkou, skořicí a likérem.

Není divu, že se někomu budou zdát některé chodu trochu překombinované. Úspěch budou mít ale všechny. Zelňačku si kupříkladu František přidá. Kolik asi dostane bodů? Má šanci překonat pondělní hostitelku Kláru, která se svými 36 body momentálně vede? Dívejte se!

Sdílejte článek
Štítky dítě FTV Prima rekonstrukce Vánoce umělé oplodnění Prostřeno! bydlení adopce Karel Zima speciál Soňa Dobyšar Iva Sarauerová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.