Marná snaha herečky Evy Leimbergerové. Nepomohla ani její bojovnost

Máme rádi Česko XI (9) – Marná snaha Leimbergerové

Herečka Eva Leimbergerová se jen tak nevzdává. Své odhodlání a pevnou vůli předvedla ve známé vědomostní show, v níž se snažila získat body pro svůj tým stůj co stůj. Ukázala navíc jedinečnou malířskou techniku, kterou se prý naučila během svých studií ve Francii. Podívejte se na extra ukázky.

Krásná Eva Leimbergerová je nejen vynikající herečka, jejíž tvář diváci často vídají na televizních obrazovkách, ale v zábavné show zároveň dokázala, že se jen tak nevzdává. Za svůj tým se v soutěži Máme rádi Česko prala jako neohrožená lvice a vyzkoušela všemožné způsoby, jak moderátora Libora Boučka přesvědčit, aby jim kýžené body uznal.

Pevnou vůli a odhodlání předvedla Eva hned na začátku pořadu. Nejenže se přihlásila rychleji než její soupeřka Jitka Schneiderová, se kterou byla sokyní v lásce v seriálu Přešlapy, v němž bojovaly o přízeň Davida Novotného, ale nepřestávala se snažit, ani když neznala správnou odpověď.

Přestože si z pěti položek byla jistá jenom čtyřmi, vyjmenovávala další možnosti hlava nehlava. „Cokoliv si vymysli. To je jedno,“ povzbuzoval ji sám kapitán červeného týmu Jakub Prachař, který na sebe nedávno práskl, že prosil o roli ve filmu Petra Kolečka. Eva se jeho rady chopila s vervou. „Zelenina? Ovoce? Delikatesy!“ zvolala vítězoslavně v show Máme rádi Česko, na kterou se můžete zpětně podívat na iPrima.cz, bohužel ale opět špatně. „Hranolky! Sýr!“ nevzdávala se do poslední chvíle.

Leimbergerová na studiích u Moneta

I když nakonec neuspěla a ani po krátkém přemlouvání se nedal Bouček, který je prý podjatý a nadržuje Prachařovi, přesvědčit, při kreslení na skleněnou tabuli si své renomé vylepšila. „Ona tenkrát studovala ve Francii malbu,“ vysvětloval Prachař, proč padla volba právě na Evu. Narážel tím tak na fakt, že usměvavá Leimbergerová, kterou mohli diváci nedávno vidět například v minisérii Linka, studovala herectví v Paříži.

Ať už Francie měla, či neměla na Evin malířský styl nějaký vliv, jisté je, že se jí u skleněné tabule vedlo nevídaně. O tom svědčilo i nadšené uznání soutěživého Prachaře: „Bravo! Je to v podstatě Monetova imprese zkřížená s Manetovou Snídaní v trávě,“ trefně vysekl Leimbergerové poklonu a zároveň ukázal, že i on se ve slavných francouzských malířích a jejich dílech skvěle orientuje.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.