Hollywoodské hvězdy v podzimním programu Prima MAX. Těšte se na premiéry i klasiku

UP-Život zalitý sluncem IMG podzim (TK)

Filmoví nadšenci mohou jásat. V nadcházející podzimní sezoně jim kanál Prima MAX nabídne nejen nestárnoucí legendární filmové hity, jako třeba Titanic, Čelisti nebo slavné trháky s agentem 007 Jamesem Bondem, těšit se mohou i na premiéry absolutních novinek. V nich zazáří kupříkladu hollywoodští herci Jason Statham, Will Ferrell, Bradley Cooper nebo krásná Jennifer Lawrence.

Akční thrillery, katastrofická dramata i romantické komedie. Kanál Prima MAX přinese na podzim pestrou nabídku filmových titulů pro každého, a to včetně celé řady premiér. Diváci si rozhodně budou mít z čeho vybírat.

Ve filmu Sešup se idylická lyžařská dovolená v Alpách promění v boj o život. Středisko zasáhne lavina, která se podepíše na psychickém stavu otce rodiny a odhalí jeho temnou stránku. V hlavní roli se představí Will Ferrell a Julia Louis-Dreyfus. Milovníky katastrofických dramat zaujme snímek 13 minut, ve kterém největší americké tornádo zpustoší celé město. Podaří se čtyřem rodinám přežít v epicentru neštěstí? A jak se vypořádají s následky?

O chvíle napětí se postará i režisér kultovního hororu Kruh Gore Verbinski. Pro diváky natočil psychologický thriller Lék na život o ambiciózním mladém manažerovi, který od svých nadřízených dostane za úkol přivézt z odlehlého a tajemného sanatoria nepostradatelnou hlavu jejich firmy. Místo toho ale začne odhalovat děsivá tajemství.

Hollywoodské hvězdy na Prima MAX

Úspěšný režisér Guy Ritchie představí krimi novinku Rozhněvaný muž s Jasonem Stathamem v roli tajemné posily bezpečnostní firmy. Kdo je to a jakou má minulost? Milovníky romantiky pak potěší snímek Serena, natočený na mnoha místech v České republice, s Jennifer Lawrence a Bradleym Cooperem v hlavních rolích.

Prima MAX zařadí do podzimního programu i celou řadu oblíbených a osvědčených filmových titulů – mezi nimi budou například Bohové musejí být šílení, Čelisti, Forrest Gump, Pomáda, Titanic, Trosečník nebo filmy s Jamesem Bondem.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.