Honzovi zemřela žena. Lásku v jeho srdci opět zažehla až o dost mladší Laďka

Den jak sen (1) - Příběh Laďky s Honzou

Lásku Laďky s Honzou nezastavily věkový rozdíl, složitá životní situace ani nedůvěra okolí. Podaří se silný životní příběh zamilované dvojice završit dnem snů? Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Na začátku jejich vztahu měl Honza plnou hlavu starostí, než aby se mohl nechat unášet na obláčku lásky. „Měl jsem desetiletý vztah, ve kterém jsem se cítil dobře, nic mi nechybělo. Jednoho dne mi ale někdo někoho vzal...“ otevírá v nové dokureality staré rány Honza. Jeho první žena podlehla těžkému průběhu chřipky a on zůstal ze dne na den sám jen s dcerkou.

„Brečel, když jsme byli spolu, nešlo mu dát najevo, že mě má rád. Bylo to docela těžké,“ přibližuje Laďka, které v době seznámení bylo teprve osmnáct let a měla krátce po maturitě.

Honzovi už bylo třiatřicet a jako otec a zároveň vdovec už k životu pochopitelně přistupoval mnohem zodpovědněji. „Říkal jsem si, že nechci mladé holce ničit život,“ přiznává Honza, který se navíc už delší dobu znal s tátou své nové lásky. „Hrozně jsem se o nás bála říct doma. Rodiče nebyli vůbec spokojení,“ popisuje první přijetí Honzy v rodině Laďka. Jednoduše se báli, že si jejich dcera zkazí vztahem s o patnáct let starším mužem život a připraví se o mladí.

Tehdy nikdo neodhadoval, že spolu tito dva skončí před oltářem. Laďka je ovšem dost tvrdohlavá a nehodlala ničemu ustoupit. Prosadila si svou. Nejenže po nějakém čase přivedli na svět společné miminko, ale rozhodli se také pro svatbu. Honza prý tento krok nikdy udělat nechtěl. „Za všechno, co pro mě Laďka udělala, si svou vysněnou svatbu zaslouží,“ povolil nakonec.

Než se tak stane a svatba skutečně naplní všechna očekávání, odehraje se ještě mnohé. Přípravy na tak velký den s sebou přinesou peprné chvilky, dojde i na výměny názorů a nouze nebude ani o dojemné momenty. Laďka je navíc, jak již zaznělo, paličatá a Honza naopak kliďas. Příběh plný emocí zachycený dokureality Den jak sen uvidíte na Prima SHOW v neděli večer. Jeho průvodcem je herečka, zpěvačka a moderátorka Monika Absolonová (46), která se během natáčení pasovala na vrchní plačku. Konkurenci má ale v ronění slz dojetí i štěstí velkou.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.