Horoskop lásky 2022: Toužíte po milostném vzplanutí? V tyto dny se ho dočkají všichni

Každé znamení má podle hvězd ideální dny, kdy může dát lásce znovu šanci. Horoskop lásky ale dokáže poukázat i na důležité dny v každém měsíci roku 2022, které jsou univerzální a mohou na ně vsadit úplně všichni. Jaké dny to jsou?

Rok 2022 podle numerologie spadá pod číslo 6, pokud sečtete všechny dvojky nového roku. Takové číslo zastupuje planeta Venuše, která dává důraz na umění a krásu. Estetika letos v našich životech převezme žezlo moci. Lekce, které si od tohoto roku odneseme, nám zůstanou v hlavně ve formě našich niterných vztahů.

Další planetou, která zahýbá životy, bude jednoznačně Mars. Planeta sexu a moci bude od konce října v retrográdním pohybu, což tak trochu ovlivní naši chuť k sexu, ale i sex samotný. Sem tam nás tak v listopadu a prosinci při milování přepadne podivný pocit nebo trapnost. Retrográdní Mars má ale velkou výhodu v tom, že dokáže pracovat s dlouho potlačovaným vztekem. Emoce zkrátka půjdou ven.

HOROSKOP LÁSKY NA CELÝ ROK 2022 PODLE ZNAMENÍ

12. duben si všichni zakroužkujme

Přítomnost Jupiteru nám všem bude jedině k dobru. Jupiter je pod vlivem romantických Ryb od 1. ledna do 10. května, což znamená jediné: Budeme vyzařovat tu správnou sexuální energii, nejznatelněji okolo 12. dubna díky tomu, že se Jupiter potká s Neptunem. Ten do našich životů přináší romanci, potěšení a akci svádění.

V jaké dny se tento rok můžete spolehnout na lásku zcela univerzálně?

Leden: 5., 8.

Únor: 3., 16., 23., 24.

Březen: 5., 6., 13.

Duben: 12., 18., 27., 30.

Květen: 7., 18., 27., 30.

Červen: 19., 27., 28.

Červenec: 13., 25., 31.

Srpen: 2., 7., 18.

Září: 1., 16., 20., 26.

Říjen: 1., 14., 18., 22.

Listopad: 10., 15., 21.

Prosinec: 1., 9., 26.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Berana. Přečtěte si podrobný horoskop pro Býka. Přečtěte si podrobný horoskop pro Blížence. Přečtěte si podrobný horoskop pro Raka. Přečtěte si podrobný horoskop pro Lva. Přečtěte si podrobný horoskop pro Pannu.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Váhy. Přečtěte si podrobný horoskop pro Štíra. Přečtěte si podrobný horoskop pro Střelce.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Kozoroha. Přečtěte si podrobný horoskop pro Vodnáře. Přečtěte si podrobný horoskop pro Ryby.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 7. 6. 2023

Dnes může být těžké zůstat při zemi, když kolem vás létají všechny informace a v srdci se vám bouří emoce. Snažte se nebrat věci příliš vážně, Berani. To je klíčem k tomu, abyste si dnes zachovali chladnou hlavu. Přistupujte k dnešnímu dni s nadšením a věnujte se jakékoli vyšetřovací práci, kterou je třeba udělat. Z nečekaných zdrojů přicházejí důležité skutečnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.