Astročlánky

31. prosince 2021 05:55

Anna Kopečková

Horoskop lásky 2022: Která znamení čeká velká romantika a komu hrozí rozchod?

Podle astrologie by měl být rok 2022 rozhodně lepší než předchozí dva. Bude tomu tak i v oblasti milostných vztahů? Co čeká v lásce jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Retrográdní Venuše prověří pevnost vztahů

Vstup do nového roku nebude, pokud jde o lásku a vztahy, úplně jednoduchý. Planeta krásy, lásky a potěšení Venuše se totiž už od 19. prosince pohybuje retrográdně a je v zodpovědném a systematickém znamení Kozoroha. Tento tranzit podrobí vztahy náročné zkoušce, může v nich totiž odhalit základní problémy a ty, které nestojí na pevných základech nebo v nich vládne nějaká větší disharmonie, lži nebo nevěra, nemusí toto období přečkat. Pro příklad nemusíme chodit daleko. Rozpad vztahu nečekaně potvrdila během Vánoc například Monika Bagárová, rozcházejí se i manželé Gregor Brzobohatí.

Naštěstí Venuše už 29. ledna nabere znovu přímý chod a než přijde Valentýn, vše by se mělo vrátit do normálu.

Mars pomůže ventilovat potlačovaný hněv

Partnerské vztahy ovlivní v roce 2022 také další vesmírný milenec, planeta Mars, která bude od 30. října až do konce roku retrográdní. Měli bychom se tedy připravit na to, že během listopadu a prosince některé románky vyhasnou nebo sex nebude takový, jaký bychom si ho představovali a chtěli mít. Retrográdní Mars má ale jedno velké pozitivum – dává příležitost vypořádat se s hněvem, který raději zametáte pod koberec, aby byl doma klid. Nemůžete ho v sobě ale dusit donekonečna. Pokud je to i váš případ, využijte toto období a vyříkejte si s partnerem, co máte na srdci.

Velká jarní romantika

A pak je tu ještě velkorysý Jupiter, planeta štěstí, která se od 29. prosince 2021 do 10. května 2022 pohybuje ve vodním znamení Ryb. A jak známo, Ryby jsou přímo posedlé romantikou a přesně takové bude toto období. Vrcholem bude 12. duben, kdy se Jupiter setká s Neptunem, aby do vztahů přinesl ještě více romantiky, svádění a potěšení. Nezapomeňte si toto magické datum 12. 4. 2022 poznamenat do kalendáře. Bude to mimořádně příznivý den pro lásku, a to nejen ve stávajících vztazích. Je to skvělé datum pro seznámení s někým novým, zásnuby nebo dokonce svatbu. A když už je řeč o svatbě, je toto datum zajímavé i z pohledu numerologie. Sečtením všech číslic tohoto data totiž vznikne číslo čtyři, které v numerologii představuje jistotu, řád a stabilitu. Co víc si můžete v okamžiku, kdy s někým vstupujete do manželství, přát?

A jak na tom budou v roce 2022 s láskou jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Beran

Vy se v tomto roce naučíte neřešit některé věci týkající se lásky a vztahu. Prostě to jen necháte být a ono se to nakonec vyřeší. A když se budete cítit beznadějně, vždycky vám pomůže uvědomit si partnerovu lásku k vám, která překoná vše. V počátcích roku vás trochu rozhodí, že partner bude na vše pohlížet nereálně a vy s tím budete mít potíže. On nedokáže překonávat překážky ve vašem vztahu, ale nakonec si to vysvětlíte. V jarním období si uvědomíte, že jste na sobě partnersky závislí. V dalším období budete váš vztah určovat především vy a začnete navazovat na to hezké z minulosti, což přinese do vašeho vztahu plodnost a především spoustu lásky. Na konci roku budete oba zase zamilovaní.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2022 pro Berana.

Býk

V roce 2022 bude důležité neočekávat to, co si plánujete, protože osud vám přinese to, co potřebujete. Na začátku roku se smíříte s tím, že jste sami a že to tak zůstane. Pokud jste ve vztahu, je možné, že v něm pocítíte osamocenost. Povede se vám opravdu se uklidnit a harmonizovat. Přijde stagnace a nic se nebude dít, ale vy neuvidíte, že před vámi jsou nové začátky, které odmítáte a nevidíte člověka, který o vás má zájem. Poznáte to na podzim, kdy si ho konečně všimnete. Přijde vám to vše jako iluze. Tento člověk se však najednou začne opravdu snažit a vy překonáte všechny své obavy a zamilujete se. Dokonce na něj přestanete žárlit a řešit hlouposti a užijete si nádherný sex, lásku a zamilovanost.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2022 pro Býka.

Blíženci

Rok 2022 vám přináší nové začátky ve všech oblastech, včetně lásky. Už na začátku roku můžete zažít něco nového. Může to být nezávazný sex, ale i možnost začátku vztahu. Po prvním vzplanutí budete mít pocit ztráty, ale vášeň se vrátí a budete se s tím dotyčným člověkem cítit šťastni. Což s sebou přinese další akce a skvělý sex. Jen váš partner nebude úplně vědět, co opravdu chce. V létě mu to vše dojde a přestane utíkat a vrátí se k vám. Dojde mu totiž, že láska se nedá skrýt a pohřbít, ani před ní nikdo neuteče. A tak vás čeká nový vztah plný osudové lásky, zamilování. Na konci roku spolu budete málo, protože oba budete hodně pracovat.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2022 pro Blížence.

Rak

Dejte si v roce 2022 pozor na přemíru vášně, která ve vztahu vždy nemusí znamenat lásku. Možná se budete radovat, že jste ve vztahu, ale vnitřně o tom rozhodnuti být nemusíte. Hned po oslavě nového roku se můžete s někým seznámit. Bude to někdo nový, a pokud jste sami, tak ukončíte období samoty a uzavřete celý tento cyklus. Zadaní se mohou znovu s partnerem pokusit obnovit vztah a přestat se v něm cítit osamoceni. Po zajímavém začátku se však budete rozmýšlet, zda do toho jít, nebo se ještě chvíli rozmýšlet. Sami sebe pak můžete zmanipulovat k tomu, abyste do toho vztahu skočili po hlavě a zamilovali se. V létě budete před vším zavírat oči a návrhy na společné bydlení zamítnete, a to hned, jak budou vysloveny. Koncem roku prožijete určitou beznaděj, protože partner bude hodně majetnický a vám se to nebude líbit.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2022 pro Raka.

Lev

Rok 2022 vám může přinést velkou lásku, ale s tím i spojené iluze a nereálná očekávání a sliby muže, který je nebude plnit. Pamatujte, že někdy není vše, tak jak vypadá, a ne vždy všichni říkají pravdu. V prvních týdnech nového roku budete spíše rekapitulovat a uzavírat některá svá rozhodnutí, a to, jak by měl váš partnerský vztah vypadat a co už v něm nechcete. Do jara to v sobě uzavřete, ale teprve poté začnete věci řešit. Což bude znamenat trochu boj s partnerem, protože najednou po něm budete chtít jiné chování a on s tím zpočátku nebude souhlasit. Bude to chtít práci na vztahu, a to se vám bude dařit celé léto a podzim. Na konci roku konečně vše uzavřete a nastane klid, který jste chtěli už dávno ve vztahu vybudovat.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2022 pro Lva.

Panna

V počátcích roku bude váš vztah procházet změnou v tom smyslu, že se stabilizuje. Budete prožívat určité jistoty a každý váš krok bude znamenat posun ve vztahu k větší stabilitě a jistotě. Na jaře přijde větší krize v tom, že se začnete rozhodovat, zda ten vztah je pro vás ten pravý. Partner totiž bude hodně majetnický, což v počátcích vztahu můžete přehlížet, ale nyní vás to zasáhne. Pokud plánujete rodinu, je možnost, že se vám to podaří. Na podzim budete pracovat na vašem vztahu, na nových začátcích a posilovat lásku a bude se vám to dařit. Zase se začnete ve vztahu posunovat. Na konci roku se můžete stěhovat.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2022 pro Pannu.

Váhy

S partnerem pojedete na začátku roku na delší dovolenou nebo budete společně hodně cestovat. A na cestách se vám bude dařit. Nezadaní by mohli potkat svého partnera také na cestě. Vztah bude plný jistoty a lásky. Jaro přinese do vztahu hádky, především v souvislosti se žárlivostí. Ale přijdou i nové začátky a partner bude hodně majetnický. Podzim přináší vašemu partnerovi pozitivní změnu a on se zbaví beznaděje. Na konci roku překonáte všechny překážky a osud vám přinese velkou lásku, možná i žádost o ruku.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2022 pro Váhy.

Štír

Na začátku roku budete bláznivě zamilovaní. Láska pro vás bude prioritou, užijete si skvělý sex a možná vás partner požádá i o ruku. Osud vám v prvních měsících nového roku nese samou lásku. Pokud chcete rodinu, můžete se do toho směle pustit. Jinak budete přemýšlet, jak být ještě více zamilovaní a jak si to užívat. Dokonce můžete odjet i na jarní láskyplnou dovolenou. Láska vás čeká i v dalších měsících, jen budete hodně v práci a partnerovi se to nebude líbit. Partner vás zahrne hojností. Na konci roku nebudete chtít řešit partnerovu minulost a rychlé ukončení jeho posledního vztahu.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2022 pro Štíra.

Střelec

Rok 2022 vám přinese lásku a možnost se zamilovat, důležité ale bude zbavit se iluzí a vidět věci reálně. V lednu se vám svěří partner s tajemstvím spojeným s tím, že mu přijdete studení a odměření, což mu přináší beznaděj. Když si vše promyslel, došlo mu, že se s ním chcete rozejít a opustit ho. Bral to vše osudově. Vy budete mít úplně jiný názor a vše si spolu vyříkáte. A tak na jaře přijde láska a nové začátky ve vašem vztahu, které budou plné vášně. Na podzim se zase vy budete cítit osamoceně, ale vše si s partnerem opět vyjasníte a vztah se urovná.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2022 pro Střelce.

Kozoroh

Zamilovaní budete už od začátku roku a vaše zamilovanost bude sílit. Budete si to vlastně užívat i přesto, že na lásku, vztah, partnerství vám nezbude ani trochu času. A partner se bude cítit osamoceně, což vám dá náležitě najevo. Na jaře se to srovná a vztah se stane zcela harmonickým a bezkonfliktním. Jenže v létě může dojít k rozporu a hádkám a vy nakonec zjistíte, že to možná nebyl ten pravý partner. Podzim už může přinést i rozchod, ale dlouho sami nebudete. Buď ten vztah znovu oživíte, nebo si najdete nového partnera a zase se zamilujete.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2022 pro Kozoroha.

Vodnář

Na začátku roku si znovu uvědomíte, že je do vás partner velmi zamilovaný. Vy se však od vztahu s ním dlouhodobě odrazujete, protože byste v sobě museli něco změnit a bojíte se zranění. Vaše bariéry jsou tak silné, že si nedovolíte žádný projev citu. V druhé půlce roku se můžete s partnerem pohádat a konečně si vše vyjasníte. On vám řekne, jak se cítí méněcenně, protože od vás lásku nepociťuje. Budete mluvit i o rozchodu a vám konečně dojde, že ho milujete stejně jako on vás. Koncem roku spolu budete tvořit ten nejhezčí zamilovaný pár.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2022 pro Vodnáře.

Ryby

V prvních dnech po Novém roce se rozhodnete odjet na zimní dovolenou a načerpáte tam energii na další období roku. Už na jaře totiž budete muset ve svém vztahu něco změnit. Partner si s vámi promluví a vy si uvědomíte, že vše není tak, jak jste si dlouhou dobu mysleli. A pochopíte, že to bude chtít změnu vašeho chování. V létě nebudete nic řešit a vztah bude v klidu a v pohodě. Jenže na podzim se zase vše otevře a vy zatoužíte uzavřít všechny dohady a iluze a překonat všechny překážky. Uvědomíte si, že nechcete zůstat sami, a tak začnete věci měnit.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2022 pro Ryby.

Zdroj: myimperfectlife.com


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.