Astročlánky

21. prosince 2021 04:10

Anna Kopečková

Věštba na rok 2022 podle kartářky Helen Stanku

Rok 2022 by měl být podle všeho lepší než dva předchozí, které přinesly řadu mnohdy nepříjemných změn. Jak ho vidí známá kartářka Helen Stanku?

Z tarotových karet vychází na rok 2022 karta Blázen, což je velmi symbolické. Blázen představuje nový začátek. Tato karta učí lidi, aby se poučili ze starých chyb.

Nový rok nejspíš přinese různé zajímavé informace. Musíme ale počítat s tím, že první čtvrtina roku 2022 bude náročnější. Připravme se na to, že se objeví různé smutky, což může souviset s tím, že ještě pořád bude dobíhat energie z roku 2021, který byl pod nadvládou planety Saturn. A Saturn může být velmi přísný učitel. Má rád řád, prozíravost, pořádek a bezpečí, bohužel někdy i za cenu restrikcí. A protože z astrologického hlediska začne nový rok až po 21. březnu, můžeme až do jarní rovnodennosti pociťovat doznívající saturnovskou energii. Bude dobré se zamyslet nad tím, co v životě chceme, co děláme nebo neděláme dobře.

Šťastná šestka

Pokud se na rok 2022 podíváme z numerologického hlediska, přináší krásné tři dvojky, které dávají dohromady číslo šest. Šestka je velmi harmonické číslo, které má smysl pro spravedlnost a dává pocit jistoty a bezpečí. Dokáže pojit protiklady, zvýšit životní úroveň a je všeobecně vnímána jako šťastné a plodné číslo. Například ve starém Babylonu byla šestka vysloveně posvátné číslo. I myšlenky, které tomuto roku dáme, budou velmi plodné.

Co říkají mariášové karty?

Astrologicky bude rok 2022 spadat pod nadvládu planety Jupiter. Už jarní období přinese spoustu naděje, radosti a rozhodné energie. Jupiter je požitkář, hodně věcí si tedy dopřejeme a dokážeme i hodně věcí zrealizovat. Zejména ty, které jsme si delší dobu plánovali. Jupiter je ale nejen požitkář, dobře si rozumí také se ženami a má rád i dobrou komunikaci. Ve vztazích tedy bude důležité, abychom se dokázali správně dohodnout.

Celkově by měl být rok 2022 plodný a šťastný. Vypadá mnohem lépe než předchozí dva roky. Na podzim může sice přijít nějaký zádrhel, ale nebude trvat příliš dlouho, takže bychom si rok 2022 mohli celkem příjemně užít.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.