Astročlánky

24. března 2020 08:00

Petra Kloidová

Novoluní ve znamení Berana ovlivní všechny. Jedno znamení čeká velká láska, další nová kapitola života

24. března nastane již třetí letošní novoluní. Toto novoluní je navíc posíleno ohnivou a velmi silnou energií Berana. Jak ovlivní naše životy?

Novoluní ve znamení Berana můžeme očekávat 24. března dopoledne, v 10 hodin a 27 minut. Slunce vstoupilo do znamení Berana a začal nový astrologický rok a s ním i první vlna čerstvé, svěží energie.

Kromě novoluní nás také významně ovlivňuje tranzit planety Saturn do vzdušného znamení Vodnáře, který vypovídá o nových začátcích. Tyto všechny astrologické jevy přinesly velkou transformační energii, která se projeví i během březnového novoluní.

Novoluní v ohnivém znamení Berana, které je zároveň i domovským znamením (období Berana trvá od 21. března do 20. dubna), přináší do lidských životů téma vášně. Přizpůsobí situace tak, abychom měli šanci zažít něco kompletně nového a vyzkoušet věci, po kterých jsme vyždy toužili. Ano, chápete správně, pokud toužíte ve svém životě po změně, je právě teď ideální čas. Kromě nových začátků je období novoluní i momentem pro rozpuštění věcí, které už nefungují.

Co nám přinese vliv Berana?

  • Berani nás učí, jak ukázat světu své pravé já. Je čas přestat se omlouvat za to, jací jste. Pokud se naučíte přijmout se takové, jací opravdu jste, začnete vyzařovat úplně novou energii.
  • Přestaňte se spoléhat na ostatní. Udělejte si konečně jasno. Co chcete? Kam směřujete? Je to v souladu s vaším vnitřním přesvědčením? A pak konejte.
  • Beran má rád zábavu, takže myslete na to, že váš život by měl být i zábavný, alespoň v rámci momentálních možností.
  • Energie Berana je někdy až ohromující. Je důležité mít své záměry pod kontrolou. Nejednejte impulzivně a zabývejte se jen jednou věcí. CO PŘINESE NOVOLUNÍ VE ZNAMENÍ BERANA? VÍCE INFORMACÍ NAJDETE TADY

Jak ovlivní novoluní Berana všechna znamení zvěrokruhu?

Beran

Berani mají momentální největší sílu a moc světa. Využijte toho a začněte něco nového!

Býk

Býci nemusí být vždy nejsilnější na světě, nechte se obklopit těmi něžnými stránkami života. Nechte v sobě umřít něco, co už má být dávno zapomenuto. A pokračujte dál.

Blíženci

Přestaňte ignorovat svoje naděje a sny, o kterých nemluvíte ani před sebou. S dostatkem sebevědomí můžete dosáhnout všeho.

Rak

Raci v sobě mají sílu světa. K tomu získat to, co chcete, nepotřebujete nikoho. Spoléhejte na sebe.

Lev

Lvi se nesmí bát vstoupit kompletně do nového života. Poté se budou divit, jak život může být rozdílný. A to k tomu stačí jeden jediný krok.

Panny

Panny by si měly všímat, odkud berou a komu dávají. Pokud dávají a není to stále dost, je nutné přehodnotit situaci.

Váhy

Najděte někoho, kdo vám bude vždy připomínat, že zvládnete všechno. Kdo vás podrží v nejhorší situaci za ruku a bude vás motivovat, abyste pokračovali.

Štír

Štíři by se měli zaměřit na denní zvyklosti. Nikdy nezměníte svůj život, dokud nezměníte detaily, které dělají celý váš den.

Střelec

Střelci mohou díky novoluní začít novou kapitolu života s láskou. Stačí být jen rozhodnuti obrátit list.

Kozoroh

Kozoroh si musí vytvořit novou stabilitu, aby mohl zažít nové začátky. Soustřeďte se na vlastní kořeny.

Vodnář

Pracujte na sobě tvrdě, máte skvělé myšlenky, ale nedovedete je dostatečně dobře vyjádřit, aby je slyšel celý svět.

Ryby

Pokud budete znát svoje hodnoty, nikdy nemůžete sejít na špatnou cestu. Připomínejte si svoje cíle a charakter, kterým chcete ve svém životě být.

PODROBNÝ HOROSKOP NA MĚSÍC BŘEZEN PRO KAŽDÉ ZNAMENÍ NAJDETE TADY


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.