Astročlánky

14. prosince 2021 05:40

Anna Kopečková

Tarotový horoskop na rok 2022: KOZOROH

Co bude pro vás v roce 2022 nejdůležitější podle tarotových karet? Co vás čeká v oblasti zdraví, lásky, práce a financí a jaká jsou nejdůležitější tarotová poselství právě pro vaše znamení? Přečtěte si velký tarotový horoskop na rok 2022 pro Kozorohy.

Láska a partnerství

karty Čtyřka holí, Osmička holí, Čtyřka mečů, Sedmička mečů

V oblasti vztahů vychází pěkná karta Čtyřka holí, která nese symbol domova, radosti a pozitivních zpráv. Další karta Osmička holí, které se přezdívá rychlost, může přinést změny v různých důležitých rozhodnutích, týkajících se partnerství a lásky. V období jara mohou přijít nečekané zvraty ve vašem milostném životě. Možná dojde k nějakým rychlým změnám a někteří z vás se mohou této intenzity zaleknout. Karta Čtyřka mečů ukazuje určité stáhnutí se a období nutného klidu k zásadním rozhodnutím. Období podzimu může přinášet určitý chaos a nedostatek energie. I období zimy přináší touhu vyvléci se z povinností, u některých z vás i útěk z neřešitelných partnerských situací, paralelních vztahů a milostných trojúhelníků.

Zdraví

karty Král holí, Pětka pentaklů, Trojka mečů, Rytíř holí

Počátek roku je obdobím vašich narozenin, kdy nastává váš nový „solární“ cyklus, proto mnohým z vás naskočí energie, nápady a nové vize pro budoucnost. Můžete se cítit konečně dobře ve svém těle, máte dostatek elánu na svoji práci, rodinu, děti a partnera. Na jaře symbol karty Pětka pentaklů ukazuje naopak úbytek síly, proto je pro vás dobrým doporučením věnovat čas aktivitám, které vás nabíjejí a přinášejí vám radost. Zapomínat byste neměli ani na dostatek kvalitní stravy, ovoce a zeleniny a přírodních preparátů, které vám pomáhají. I během podzimu se nemusíte cítit nejlépe, možná s přílivem pracovních a rodinných povinností. V posledním čtvrtletí roku věští karta Rytíř holí pohodu a pozitivní energii.

Práce a peníze

karty Eso mečů, Devítka pohárů, Devítka holí, Čtyřka mečů

První karta výkladu je pro oblast práce velmi nadějná, jde o Eso mečů, které přináší vždy průlom, úspěch a změny, které stojí za to. Další karta Devítka pohárů, které se také říká hojnost, ukazuje, že v období jara se vám bude dařit, budete sklízet plody své práce. V létě vás čeká náročnější období, budete muset řešit problém, jak skloubit práci s dovolenou a odpočinkem, na který nesmíte zapomínat. Na závěr roku vychází karta Čtyřka mečů, jejíž energie říká, že musíte zvolnit, jinak je možné, že váš odpočinek bude vynucený. Vaše znamení je někdy zbytečně ambiciózní a má také sklony k workoholismu, proto se musíte učit rovnováze v oblasti práce a odpočinku.

Poselství pro rok 2022 – karta XV. Ďábel

Tato karta přináší poselství, že kdesi hluboko v nás ještě může být skrytá negativita. Může to být nějaký druh závislosti, nestřídmost, fascinace nějakým člověkem, různé strachy, bloky v našem jednání. Často také předznamenává problémy ve fyzické oblasti, různé potíže a nemoci. Když podlehneme své přirozenosti a různým závislostem, pustíme ďábla do našeho života. Ďábel je vlastně zákon a diktát hmoty, který může „oživnout“ jen prostřednictvím nás. Lze říci, že jsme to my sami, kdo dáváme ďáblovi moc nad našimi životy.

Text: Věra Várady


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.