zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Tarotový horoskop na rok 2022: RAK

Tarotový horoskop na rok 2022: RAK
Autor: iStock a Aquatictarot Tarotový horoskop na rok 2022: RAK
Věra Várady , Vydáno: 08.12.2021
Co bude pro vás v roce 2022 nejdůležitější podle tarotových karet? Co vás čeká v oblasti zdraví, lásky, práce a financí a jaká jsou nejdůležitější tarotová poselství právě pro vaše znamení? Přečtěte si velký tarotový horoskop na rok 2022 pro Raky.

reklama

Láska a partnerství

karty Král pohárů, Trojka holí, Sedmička mečů, Páže mečů

Pro oblast lásky a partnerství se pro vaše znamení jeví příznivější první polovina nového roku. Hned na počátku ukazuje symbol karty Král pohárů lásku a emocionální naplnění. S jarem mohou přijít dohady a také možné ochlazení a rozhlížení se „kolem“. Nejistota a nepochopení mohou ve vašich vztazích přinést značné problémy a také bloky, které mohou u některých silně emocionálně laděných zástupců vašeho znamení vyústit nejen v neshody a neústupnost, ale také vyloženě bojovné postoje.

Zdraví

karty Devítka pohárů, Královna holí, Trojka pentaklů, Desítka pentaklů

U vašeho znamení celoročně vycházejí pěkné karty, které mohou u mnohých signalizovat zlepšení zdravotního stavu, více energie a chuti do života. Na počátku roku vychází karta Devítka pohárů, což je karta spokojenosti nebo také smíření se s tím, co je. V období jara přichází s Královnou holí nová energie na změny, a to ve všech oblastech. V létě ukazuje karta Trojka pentaklů nutnost odpočinout si od všech starostí a problémů, udělat si delší dovolenou od práce a všech plánů. Poslední karta s názvem Desítka pentaklů přináší spokojenost, také lze říci „sklizeň“ a hojnost v oblasti materiální, partnerské i rodinné.

Práce a peníze

karty Král mečů, Desítka pentaklů, Král pohárů, Rytíř mečů

V pracovní sféře se tento rok nebudete určitě nudit. Počátek roku může být kvůli symbolu karty Král mečů hodně náročný, než zvládnete nové výzvy a změny, které vás v pracovní sféře čekají. Na jaře bude líp, karta Desítka pentaklů věští slibné změny, vylepšení pozice nebo také zvýšení platu či zajímavé profesní nabídky. I léto a podzim se nesou v pohodové atmosféře, kdy budete lehce zvládat všechny úkoly. Zátěž a neshody mohou nastat v posledním čtvrtletí a závěru roku, kdy Rytíř mečů přináší nenadále změny a možné jsou i útoky kolegů, neporozumění a neshody….

Poselství pro rok 2022 – karta  V. Velekněz 

V. Velekněz
Autor: aquatictarot.de V. Velekněz

Tento rok je ve znamení duchovního růstu. Zajímá nás duševní potenciál, hodně studujeme a získáváme informace, sbíráme životní zkušenosti. Vzhledem k současným podmínkám můžeme využít i různé on-line kurzy, semináře i přednášky. Také je možné setkání se zajímavým člověkem. Nemusí jít o partnera, spíše rádce, pomocníka, který ovlivní náš život a naši budoucnost. Jsme schopni rady nejen přijímat, ale také poskytovat ostatním. Během tohoto roku se nám může otevřít poznání, které změní náš život.

Velký horoskop na rok 2022: RAK

Velký horoskop na rok 2022: RAK

reklama

Související témata: výklad z karet , věštba z karet , Věra Várady , znamení zvěrokruhu , astrologie , horoskop pro Raky , horoskop 2022 , tarotový horoskop 2022

reklama

Přečtěte si také

reklama