Jaký bude rok 2022 pro všechny Raky? Přinese jim štěstí a sebedůvěru

Po roce 2021, kdy někteří Raci již okusili laskavosti hvězd, je před nimi rok, který dopřeje přízeň všem Rakům, a to v míře vrchovaté. Mohou se těšit na rozvoj své osobnosti, nárůst sebevědomí i šanci se chovat přesně tak, jak to odpovídá jejich vnitřnímu přesvědčení.

Rak patří mezi vodní znamení (stejně jako Štír a Ryby) a těm rok 2022 bude přát, zejména ve své první polovině. Raci budou moci směle realizovat všechny svoje plány, sny a ideály. Také závěr roku by se jim měl nadmíru vydařit. Jisté úskalí čeká na Raky narozenými v poslední dekádě znamení, ti by se mohli potýkat s napětím v partnerských vztazích, ale díky přízni Neptunu ze znamení Ryb nic nebude tak horké, jak by to mohlo na první pohled vypadat. Však podmínkou všech úspěchů tohoto roku je, že Raci nepropadnou samolibosti nebo se naopak nepřehrají do role obětí, budou jednat se zdravou sebedůvěrou a vírou ve své schopnosti.

Planeta Uran jim bude po celý rok nabízet samostatnost, otevřenost světu a rozvoj vnitřní nezávislosti. Je možné, že mnozí ze sebe setřesou okovy tradičních postupů a konzervativního chování či uspořádání společnosti. Budou inovativní, navážou intelektuálně podnětná přátelství. Mohou se připojit ke skupinám, které sledují humanitární nebo vědecké cíle. Překvapivé příležitosti jim nabídnou jejich přátelé anebo narazí na někoho důležitého, kterého jim do cesty přihraje sám osud.

V čem se Rakům bude dařit nejvíce?

Ve vzdělávání a cestování. Rok 2022 nabídne Rakům hlubokou lásku k vyššímu vzdělání, živý zájem o nové poznatky a cizí kultury. Díky novým znalostem dosáhnou tolerance, velkorysosti k názorům a myšlenkám druhých lidí. Raci se také mohou seznámit s cizími kraji a jejich kulturami, které jim nabídnou rozhled a obohatí je o moudrost jiných civilizací. Nezadaní si mohou dokonce ze svých cest za poznáním přivést nového životního partnera.

Kde na Raky číhá největší nebezpečí?

V přehnané touze dát světu najevo svoji vnitřní nezávislost a nekonvenčnost. Mohou se snažit být někým jiným, než kým ve skutečnosti jsou. Pozor by si také měli dávat na sebeklam či zbytečné oběti, které stejně nikdo dostatečně neocení.

Co mohou Raci v roce 2022 nejvíce vylepšit?

Jednoznačně svoje sebevědomí a sebedůvěru. Osud jim bude hrát do karet a oni získají jistotu, že jejich postoje, názory, jednání jsou správné, vedou k cíli. Svoje úsilí by měli nasměrovat k začátku roku až do 11. května a pak od 28. října dokonce roku 2022, v těchto obdobích je paní Štěstěna jednoznačně na jejich straně.

  • Největší úspěch v roce 2022: Rozvoj osobnosti
  • Největší riziko roku: Samolibost

Zajímají vás předpovědi pro ostatní znamení? Základní i podrobné horoskopy pro rok 2022 najdete v následujících článcích:

Charakteristiky muže a ženy narozených ve znamení Raka:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.