Astročlánky

16. prosince 2021 05:40

Anna Kopečková

Tarotový horoskop na rok 2022: RYBY

Co bude pro vás v roce 2022 nejdůležitější podle tarotových karet? Co vás čeká v oblasti zdraví, lásky, práce a financí a jaká jsou nejdůležitější tarotová poselství právě pro vaše znamení? Přečtěte si velký tarotový horoskop na rok 2022 pro Ryby.

Láska a partnerství

karty Dvojka holí, Desítka pentaklů, Osmička holí, Páže pohárů

V oblasti lásky se vám bude dařit, záleží však na vašich rozhodnutích, zpracovaných obavách a také umění projevit své emoce partnerovi či partnerce. Na jaře přichází téma rodinných vztahů v plné síle, karta Desítka pentaklů ukazuje na uspořádání vašich domácích záležitostí. Během léta karta Osmička holí navozuje rychlé změny a rozhodnutí, která budou vesměs pozitivní. V posledním čtvrtletí roku by se vám mělo dařit zvládat všechny výzvy s nadhledem. Krásná karta citů Páže pohárů přináší prostředí plné lásky a porozumění, které vaše znamení tolik potřebuje ke svému životu…

Zdraví

karty Čtyřka pohárů, Čtyřka mečů, Pětka mečů, Trojka pohárů

Vaše znamení Ryb budou pronásledovat již během počátku roku 2022 negativní emoce, je nutno pustit se do jejich zpracovávání. Zvláště důležité je zaměřit se na různé negativní vzorce z minulosti, neodpouštění sobě ani druhým. Jednoznačně budete muset zapracovat na posílení své psychiky, která tolik ovlivňuje i vaše fyzické zdraví. Celým výkladem se „táhne“ téma nechuti cokoliv řešit, sklony k útěkům do fantazijního světa. Ti z vás, kteří se těmto výzvám postaví, mohou získat pozitivní změny, které však nepřijdou samy od sebe. Pěkná karta Trojka pohárů se ukazuje v období podzimu, což může korespondovat i s tím, že planeta štěstí Jupiter se právě vrací do vašeho znamení.

Práce a peníze

karty Král pentaklů, Osmička pentaklů, Osmička pohárů, Osmička mečů

V důležité oblasti práce a financí se vám podle výkladu bude lépe dařit v první polovině roku. Karta Král pentaklů přináší poselství úspěchu a prosperity, které budete zaslouženě sklízet za práci, které jste se věnovali v předešlém období. Na jaře vychází karta Osmička pentaklů, na které je zobrazen výmluvný symbol člověka, který pilně pracuje. V létě si udělejte čas na odpočinek a nastartování energie na nové pracovní výzvy. Bude pro vás důležité věnovat čas i odpočinku a relaxaci. Poslední karta Osmička mečů nese zřetelné poselství únavy a vyhoření.

Poselství pro rok 2022 – karta XIII. Smrt

Každého symbol smrti vyleká, ale v tomto případě nejde o smrt fyzickou. Jde o transformaci – smrt našeho ega. Jedná se o vnitřní přeměnu naší osobnosti. Patří k transformaci a velkým změnám v naší duši, které přinášejí jiný vztah k sobě, ale i k druhým, k vnějšímu světu. Může dojít k nečekaným změnám, jako je například ukončení práce, partnerského vztahu atd. Dojde jistě k osudovým událostem, které poznamenají vaši budoucnost. Tento rok je ve znamení nečekaných zásadních změn ve vašem životě, ale také předzvěstí něčeho nového, co vás může obohatit.

Text: Věra Várady


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.