zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velký letní horoskop – Střelec: Co vás v létě čeká a kam vyrazit na dovolenou?

Letní horoskop - Střelec
Autor: profimedia Letní horoskop - Střelec
Věra Várady , Vydáno: 25.06.2021
Pro všechny Střelce nastává v letním období čas, kdy by si měli udělat volno od všech starostí. Neměli by ale nic uspěchat, bude dobré počkat na správnou dobu a neutíkat od svých povinností. Co čeká Střelce v létě v pracovním nebo partnerském životě, jak na tom budou se zdravím a na jaká místa by měli podle hvězd vyrazit na dovolenou?

reklama

Během června už budete myslet jen na svoji dovolenou, ale hvězdy vám radí neutíkat od povinností, protože planeta Merkur je až do 11. července v opozici. Pak ale napětí povolí a to je to správné období pro letní zážitky a příjemnou, ničím nezkaženou dovolenou. Se srpnem přicházejí pozitivní vlivy planety Merkur ve Lvu. Možná se vám otevřou nové možnosti nebo přijdou nápady, jak zlepšit vaši práci a finance.

Střelec a láska

Vaše znamení není nerozhodné a plaché, rádo se baví a jediné, čemu se raději vyhýbá, jsou závazky a zodpovědnost. Zvláště muži Střelci žijí rádi svobodně a bez povinností, které  vyplývají z pevných partnerství. Jestliže toužíte po lásce, při vašem výběru vám může planeta lásky Venuše, která je po celý červenec (až do 22. 7.) ve znamení Lva. K dobré komunikaci vám pomůže planeta Merkur, která bude od 29. července do 11. srpna v přátelském ohnivém znamení Lva. A vy můžete dát do pořádku nedorozumění a špatnou partnerskou komunikaci a prožít léto plné porozumění a lásky. 

Horoskopy 2021

Charakteristika znamení – Střelec

Střelec a zdraví

Během léta byste se měli snažit udělat více času na odpočinek a aktivní relaxování. Vaše znamení má rádo pohyb, a proto si určitě naplánujte víkendové nebo i delší aktivní pobyty v přírodě. Dovolenou si pokud možno naplánujte v srpnu, kdy nastanou příznivější vlivy planet Venuše a Merkur, které se budou zdržovat v ohnivém znamení Lva. Přechod léta do podzimu může nastolit problémy se zažíváním, zvláště u jedinců, kteří nerespektují pravidla zdravé výživy a přehánějí to s alkoholem, kávou a dalšími „povzbuzujícími“ prostředky.

Střelci milují dobrodružství a pohyb, klidně někde v horách
Autor: profimedia Střelci milují dobrodružství a pohyb, klidně někde v horách

Jak v létě relaxovat?

Lidé narození ve Střelci jsou rádi neustále v pohybu a pohyb jim také velmi svědčí. Střelci velmi rádi cestuji, proto je pro ně vhodná turistika, a to i náročnější, například vysokohorská.

Tipy na dovolenou:

Vhodná místa pro Střelce: Znamení Střelce rádo cestuje a má v plánu mnoho míst, kam se touží podívat. Různé kombinované zájezdy spojené s odpočinkem i poznáváním dalekých krajin, to je přesně to, po čem touží. Mají rádi pohyb a dobrodružství a jejich znamení patří k Moravě, zvláště pak jižní úrodné oblasti vinic a mírné pahorkatiny jsou jako stvořené k dovolené. Střelci si určitě oblíbí i Vysočinu nebo Krušné hory.

Pro Střelce cestovatele a milovníky cizích zemí bude skvělá jižní Francie, Dalmácie, Istrie, Provence nebo Toskánsko, z měst Avignon, Lublaň, Budapešť, Kolín nad Rýnem, Stuttgart či španělské Toledo.

 

Dovolená podle horoskopu: Kam vyrazit a jak si to užít?

Dovolená podle horoskopu: Kam vyrazit a jak si to užít?

 

Výlety po Česku: 7 tipů, kam vyrazit do Západních Čech

Výlety po Česku: 7 tipů, kam vyrazit do Západních Čech

reklama

Související témata: znamení zvěrokruhu , letní horoskop , horoskop , dovolená , znamení Střelec

reklama

Přečtěte si také

reklama