Astročlánky

25. června 2021 05:40

Anna Kopečková

Velký letní horoskop – Střelec: Co vás v létě čeká a kam vyrazit na dovolenou?

Pro všechny Střelce nastává v letním období čas, kdy by si měli udělat volno od všech starostí. Neměli by ale nic uspěchat, bude dobré počkat na správnou dobu a neutíkat od svých povinností. Co čeká Střelce v létě v pracovním nebo partnerském životě, jak na tom budou se zdravím a na jaká místa by měli podle hvězd vyrazit na dovolenou?

Během června už budete myslet jen na svoji dovolenou, ale hvězdy vám radí neutíkat od povinností, protože planeta Merkur je až do 11. července v opozici. Pak ale napětí povolí a to je to správné období pro letní zážitky a příjemnou, ničím nezkaženou dovolenou. Se srpnem přicházejí pozitivní vlivy planety Merkur ve Lvu. Možná se vám otevřou nové možnosti nebo přijdou nápady, jak zlepšit vaši práci a finance.

Střelec a láska

Vaše znamení není nerozhodné a plaché, rádo se baví a jediné, čemu se raději vyhýbá, jsou závazky a zodpovědnost. Zvláště muži Střelci žijí rádi svobodně a bez povinností, které vyplývají z pevných partnerství. Jestliže toužíte po lásce, při vašem výběru vám může planeta lásky Venuše, která je po celý červenec (až do 22. 7.) ve znamení Lva. K dobré komunikaci vám pomůže planeta Merkur, která bude od 29. července do 11. srpna v přátelském ohnivém znamení Lva. A vy můžete dát do pořádku nedorozumění a špatnou partnerskou komunikaci a prožít léto plné porozumění a lásky.

Střelec a zdraví

Během léta byste se měli snažit udělat více času na odpočinek a aktivní relaxování. Vaše znamení má rádo pohyb, a proto si určitě naplánujte víkendové nebo i delší aktivní pobyty v přírodě. Dovolenou si pokud možno naplánujte v srpnu, kdy nastanou příznivější vlivy planet Venuše a Merkur, které se budou zdržovat v ohnivém znamení Lva. Přechod léta do podzimu může nastolit problémy se zažíváním, zvláště u jedinců, kteří nerespektují pravidla zdravé výživy a přehánějí to s alkoholem, kávou a dalšími „povzbuzujícími“ prostředky.

Jak v létě relaxovat?

Lidé narození ve Střelci jsou rádi neustále v pohybu a pohyb jim také velmi svědčí. Střelci velmi rádi cestuji, proto je pro ně vhodná turistika, a to i náročnější, například vysokohorská.

Tipy na dovolenou:

Vhodná místa pro Střelce: Znamení Střelce rádo cestuje a má v plánu mnoho míst, kam se touží podívat. Různé kombinované zájezdy spojené s odpočinkem i poznáváním dalekých krajin, to je přesně to, po čem touží. Mají rádi pohyb a dobrodružství a jejich znamení patří k Moravě, zvláště pak jižní úrodné oblasti vinic a mírné pahorkatiny jsou jako stvořené k dovolené. Střelci si určitě oblíbí i Vysočinu nebo Krušné hory.

Pro Střelce cestovatele a milovníky cizích zemí bude skvělá jižní Francie, Dalmácie, Istrie, Provence nebo Toskánsko, z měst Avignon, Lublaň, Budapešť, Kolín nad Rýnem, Stuttgart či španělské Toledo.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.