Partnerský horoskop: Beran + Blíženec

Jaké je partnerství lidí narozených v ohnivém znamení Berana a vzdušném znamení Blíženců? Jaké je setkání dvou inspirativních a aktivních lidí? V první fázi vztahu oslňující, jejich problémem je ve vzájemné lásce vytrvat. Přečtěte si o partnerství Berana a Blížence.

Jaké je partnerství ohnivého Berana a vzdušného přelétavého Blížence? Ohromně inspirující, vzájemně podnětné, ale také někdy až moc znepokojivé a nejisté.

  • Hlavní téma vztahu: Neustálý pohyb
  • Pozitiva: Zábavnost a inspirativnost vztahu.
  • Negativa: Nestálost a mentální agresivita. Dokážou si bez obalu říci vše i to, co vůbec nechtějí.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: Realizace všeho, co je napadne.

A to je velká krása. Jiskřivý vztah plný fyzických i mentálních podnětů, nesmírně osvěžující. Problémem je, že většinou dlouho nevydrží. Blíženec, jako výrazný představitel vzdušného elementu, je poměrně přelétavý a nedokáže být úplně věrný, a to Berana obvykle pěkně vytáčí. Také určitá nespolehlivost Blížence je pro Berana dost nestravitelná.

V počátku vztahu se zamilovaný Blíženec dokáže Beranovu diktátu přizpůsobit, ale po čase ho to může přestat bavit, takže odchází. Rada pro Berany zní: nechte Blížence dělat, co chce, volnost mu prospívá, obvykle se vrací a obvykle vám vše královsky vynahradí. Pokud se nevrátí, není to ten pravý/pravá.

Tato dvojice má sklon dělat jednoznačná rozhodnutí a ty také důsledně realizovat. K jejich častým zájmům patří politika. Rádi debatují, zvláště na nějaké kontroverzní téma. Jsou soupeřiví a rádi před sebou předvádějí lepší znalost problematiky nebo ukazují svoji intelektuální nadřazenost. Je zbytečné zdůrazňovat, že jejich diskuze rády přerůstají v nepříjemné hádky.

  • Dobrá rada: Fakt se nehádejte kvůli pitomostem.

Všechny partnerské kombinace pro znamení Berana a Blíženců si můžete přečíst zde:

Charakteristiky znamení Berana a Blíženců:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.