Partnerský horoskop: Beran + Býk

Jaké je partnerství lidí narozených ve dvou rohatých znameních? V tomto případě ohnivého Berana a zemského Býka? Přečtěte si o lásce rohaté plné velkých citů, ale i zkoušek trpělivost a odolnosti. Přečtěte si o partnerství Berana a Býka.

Jaké je partnerství ohnivého Berana a zemského, nebesky trpělivého Býka? Láskyplné, vášnivé, velmi tvořivé, ale také někdy příliš impulzivní a zbytečně malicherné.

  • Hlavní téma vztahu: Vášnivá láska.
  • Pozitiva: Setkává se dychtivost s přitažlivostí.
  • Negativa: Setkává se také rychlost s pomalostí.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V tvořivosti, toto spojení dokáže společným nápadům vdechnout život.

Ohnivý Beran potkává klidného a konzervativního Býka. Berana bude dráždit Býkova pomalost a neochota věci měnit, Býka zase beraní ukvapenost a zbrklost. Ale stejně tihle dva mohou prožít velmi harmonický vztah. Berana Býk uklidňuje, dává mu životní řád, a Býka naopak partner Beran zvedá ze židle a nutí ho k větší životní aktivitě.

Dychtivost Berana ve spojení s přitažlivostí Býka do vztahu vnáší velkou tvořivost a kreativitu, a také neobyčejnou sexuální fantazii. Je to jedno z nejvášnivějších spojení zvěrokruhu.

Lepší kombinací je, když ve dvojici je Býkem žena, za prvé je vždy krásná a okouzlující, a to má muž Beran moc rád, a za druhé jí nedělá problém starat se o vzorně klapající domácnost a rodinu. Ale i opačná kombinace není bez půvabu – žena Beran Býka dokáže sexuálně provokovat a muž Býk umí svou „ovečku“ mimo jiné i materiálně zabezpečit.

  • Dobrá rada: Rozhodně se nevyplácí dráždit Býkovu trpělivost beraní touhou věci měnit „za pochodu".

Všechny partnerské kombinace pro znamení Berana a Býka si můžete přečíst zde:

Charakteristiky znamení Berana a Býka:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.