Partnerský horoskop: Beran + Kozoroh

Jaké je partnerství rychlého aktivního Berana s pomalým a soustředěným Kozorohem? Jaké je setkání prudké energie, otevřenosti s uzavřeností a opatrností? Přečtěte si o lásce Berana a Kozoroha.

Jaké je partnerství dvou velmi cílevědomých jedinců – odvážného Berana a seriózního Kozoroha? O práci. Trpělivost spojená s praktickou obratností a odvahou jednat.

  • Hlavní téma vztahu: Práce, práce a zase jenom práce, i když velmi efektivní a plodná.
  • Pozitiva: Ctižádostivost, cílevědomost, pracovitost, výdrž.
  • Negativa: Mrzutost, nevlídnost, určitá neradostnost vztahu.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: Společně dokážou dosáhnout všeho, čeho budou chtít dosáhnout. Dokonce i v lásce.

Znamení, která k sobě zaujímají astrologické postavení označované jako kvadratura. Tzn., že patří mezi nesouladná znamení, která k sobě hledají cestu těžko a přes krize. O to více může být jejich partnerství trvalé a hodnotné. Znáte to, cesta do pekel je rovná a pohodlná. Toto je cesta do království nebeského, ale pěkně se na ní oba dva nadřou.

Dvě rohatá kardinální znamení, dva jedinci, kteří mají svoji pravdu. A přesto, Kozoroh dokáže být hodně trpělivý a svého Beránka umí hýčkat a ochraňovat. Beran zase svým nezdolným optimismem a chutí do života rozfoukává chmury, které Kozoroha celoživotně tíží. Spojuje je hloubka, opravdovost, poctivost a touha něco dokázat. V pracovní oblasti jsou nepřekonatelným tandemem, v mileneckém vztahu skvělými partnery a v rodinném životě báječnými, i když trochu nesourodými rodiči, ale je to dřina.

Trpělivost se u nich spojuje s praktickou obratností a odvahou jednat. Vyhovuje jim seriózní, cílevědomé jednání. Zřídka mrhají energií, dbají na to, aby dosáhli maxima praktických výsledků. Obrovská síla vůle, kterou umí využít promyšleně a systematicky. Společně dokážou čelit i velkým ranám osudu a nebezpečným situacím.

  • Dobrá rada: Pusťte si do života radost a zábavu. Odhalíte i ty příjemnější stránky svého soužití.

Všechny partnerské kombinace pro znamení Berana a Kozoroha si můžete přečíst zde:

Charakteristiky znamení Berana a Kozoroha:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.