Partnerský horoskop: Beran + Váhy

Jaké je partnerství dvou lidí, kteří mají zcela opačné povahy? Jaká je láska bojovného přímočarého Berana a po klidu a harmonii toužící Váze. Přečtěte si o partnerství dvou protikladů o Beranovi a Váze.

Jaké je partnerství dvou jedinců s opačným naturelem – přímočarého Berana a citlivě rozvážné Váhy? Zajímavé, pokud se navzájem poučí z nejlepších vlastností toho druhého.

  • Hlavní téma vztahu: Spolupráce, nebo rozchod.
  • Pozitiva: Družnost, společenskost a živost vztahu.
  • Negativa: Častá nedorozumění plynoucí z rozdílnosti povah.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: Ve společné lásce, v rozvíjení svých uměleckých talentů, ale i ve společném obchodě.

Jde o opoziční spojení, tzn. že znamení Berana a Váhy ve zvěrokruhu leží přímo proti sobě. Zákonitě mezi nimi budou vznikat situace buď, a nebo. Spolupráce, nebo rozchod. K nalezení společné cesty obvykle přispívá ponaučení se tou nejlepší vlastností toho druhého, protože tato vlastnost mu obvykle chybí. Váze chybí rozhodnost Berana a Beranovi diplomacie Vah. Pokud si od sebe vezmou tuto „chybějící půlku“, stává se z nich harmonický pár.

Lehce se to řekne a hůře koná. Říkejte Váze, aby se rychleji rozhodla, a Beranovi, aby nebyl tak vznětlivý a neříkal vše, co mu slina na jazyk přinese. Ale dokážou-li to, může se jednat o velmi idylické spojení partnerů, kteří mají podobné hluboké vnímání základních hodnot v práci, rodině, milostném životě i přátelství, a přitom jim nebude chybět humor ani zábava.

Citlivá Váha je obvykle napájena energií Berana, což Váze dodává dynamičtější projev, zatímco drsnost Berana se pod vlivem Váhy zjemňuje a je i méně destruktivní. Dynamičnost se pojí s přitažlivostí, a to může být oboustraně velmi výhodné spojení.

  • Dobrá rada: Věřte na společnou šťastnou lásku a manželství.

Všechny partnerské kombinace pro znamení Berana a Vah si můžete přečíst zde:

Charakteristiky znamení Berana a Vah:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.