Partnerský horoskop: Blíženec + Panna

Jaké je partnerství dvou velmi mentálně čilých jedinců? Oba milují učení, studium i komunikaci, oba s gustem diskutují o společenských událostech. Přečtěte si o lásce Blížence a Panny.

Jaké je partnerství neposedného a živého Blížence s kritickou a na detail zaměřenou Pannou? Určitě plné komunikace, učených diskusí a cest za poznáním, ale také vzájemné péče o tělo a jeho zdraví.

  • Hlavní téma vztahu: Dokud se řeč vede, ještě se neumřelo.
  • Pozitiva: Intelektuální vytříbenost, schopnost prodiskutovat všechny problémy a podněty, schopnost kritické analýzy.
  • Negativa: Mentální přepjatost, nervozita, roztržitost, uštěpačnost a hádavost.
  • V čem se ji bude dařit nejvíce: V propojování řeči s činy.

Blíženci a Panně vládne stejná planeta – Merkur. Planeta mentální energie, schopnosti komunikace, vytříbeného intelektu, planeta pohybu. Rozdíl je ten, že Blíženec je vzdušné znamení a Panna zemské. To znamená, že panenské myšlení bude více praktické, disciplinované a systematické. Blíženci jsou pověstní spíše svojí roztržitostí a mentálním neklidem.

A to se ještě nemluví o ekonomice a vedení domácnosti nebo nedejbůh o velkém úklidu. Každá pořádná Panna by nebyla tak bláhová, aby tyto oblasti svěřila do péče Blížence, ona moc dobře ví, že je to marné, marné a znovu marné… Tihle dva by se spolu měli raději věnovat intelektuálním toulkám za poznáním, probírání nejnovějších drbů ze společnosti nebo sledování nejzábavnějších novinek. Rozhodně si ušetří vzájemnou deziluzi.

Logické myšlení se spojuje se schopností analýzy a praktického myšlení. Mnohostrannost s přesností, chaos s uspořádáním a efektivními metodami a postupy. Proto je toto partnerství výhodné zejména pro pracovní kolektivy nebo studijní týmy.

  • Dobrá rada: Nikdy se nehádejte, vaše hádky nemají vítěze, pouze dva poražené.

Všechny partnerské kombinace pro znamení Blíženců a Panny si můžete přečíst zde:

Charakteristiky znamení Blíženců a Panny:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.