Testy lásky

Aktualizováno 22. dubna 2022 15:08

Jiřina Köppelová

Partnerský horoskop: Býk + Panna

Jaké je partnerství pohodového a konzervativního Býka s pořádkumilovnou Pannou? Ideální, alespoň takový osud jim připravily hvězdy. Jak si s touto predispozicí poradí oni, je jen a jen na nich. Přečtěte si o lásce Býka a Panny.

Jaké je partnerství pohodového, solidního Býka a praktické Panny? Ideální, v mnoha směrech vzájemně doplňující, se smyslem pro praktické stránky života.

  • Hlavní téma vztahu: Jak správně využít souladných charakterů obou partnerů.
  • Pozitiva: Praktičnost, funkčnost vztahu. Lehkost v komunikaci. Obdobný smysl pro humor.
  • Negativa: Paličatost a urputnost obou partnerů, i když u každého kvůli něčemu jinému.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V obyčejném žití.

Ano, tihle dva se k sobě hodí. Potkávají se dvě zemská praktická znamení se smyslem pro věci na svém místě. Svým založením jsou oba klidní a vyrovnaní. Těší se z podobných hodnot v životě, milují přírodu, fyzickou práci, svůj domov a své potomky. Mají stejný smysl pro společné hospodaření, dokážou se bez problémů domluvit na praktických stránkách života. V čem tihle dva mohou narazit?

Panna bude mít tendenci se příliš vměšovat do osobních záležitostí Býka, příliš mu organizovat život (což je nebezpečné hlavně pro ne-milenecké vztahy, jako je například vztah matka–syn) a Býk se zase příliš spoléhá na praktičnost Panny, která všechno zařídí a udělá nejlépe. Z Panen se tak lehce stávají mučedníci vztahu a začnou být protivné, z Býků zase pohodlní „páprdové“. Konflikt může nastat i v oblasti sexu, Býk je vášnivé a smyslné znamení a Pannu na jeho vkus někdy příliš často bolí hlava.

Jejich společným zájmem často bývají „krásné vědy", společně milují umění, hudbu, holdují knihám.

  • Dobrá rada: Nemyslete tolik na práci, v životě existují i jiná dobrodružství všedního dne.

Všechny partnerské kombinace pro znamení Býka a Panny si můžete přečíst zde:

Charakteristiky znamení Býka a Panny:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 6. 2023

Úkoly všeho druhu vám dnes budou připadat jako Herkulova práce, Berani. Kvůli přepracování a napětí se můžete cítit trochu pod psa. Možná by bylo dobré, kdybyste si na chvíli odpočinuli o samotě. Pokud to nejde, snažte se alespoň trochu uklidnit. Také některé nečekané změny ve vašem okolí by mohly rozvášnit jazyky. Než začnete dělat ukvapené závěry, nezapomeňte si ověřit fakta.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.