Partnerský horoskop: Lev + Váhy

Jaké je partnerství společenského, velkorysého Lva s neméně společenskou a vkusnou Váhou? Spojovat je bude kreativita, společenskost, optimismus a zájem o umění. Rozdělovat neústupnost a egoismus. Přečtěte si o lásce Lva a Váhy.

Jaké je partnerství dvou společenských, zábavných a družných jedinců – Lva a Váhy? Oba milují život, společnost. Jsou veselí a optimističtí. Úskalím vztahu je však jejich egoismus a narcismus.

  • Hlavní téma vztahu: Milovat a být šťastní.
  • Pozitiva: Radost, optimismus, kreativita, umělecké sklony, láska ke kráse.
  • Negativa: Neústupnost, přebujelá ega, narcismus.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V nesnesitelné lehkosti bytí.

Dva umělecky založení partneři. Váhy jsou většími estéty, Lev větším šaškem. V zábavě si rozumějí náramně. Jsou kreativní. Oba milují pěkné a docela drahé věci a luxusní požitky. Oba jsou králové, Váha vzhledově, Lev doopravdy. Tady může nastat problém, obě znamení jsou dost neústupná. Váha sice takovým nenápadným způsobem, ale o to možná tvrdším. Ne nadarmo se o Váze říká: „Železná pěst v hedvábné rukavičce.“ Pokud se už pro něco rozhodne, nepoleví. Musíte mít velkou kopu argumentů a trpělivosti, abyste ji zviklali. Trpělivost Lvům obvykle schází, je to ohnivé znamení, které miluje akci, pohyb kupředu. Otálení na místě a nekonečné diskuse ho nudí. Zavelí a jde se – a kdo chvíli stál, už zůstal opodál.

Tato dvojice si obzvláště dobře rozumí s dětmi.

  • Dobrá rada: Uvědomte si, že oba máte silnou schopnost milovat a díky svému romantickému založení jste i schopní učinit šťastnými lidi kolem sebe.

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.