Testy lásky

Aktualizováno 29. června 2022 16:28

Jiřina Köppelová

Partnerský horoskop: Rak + Ryby

Jaké je partnerství citlivého a domácky založeného Raka se soucitnou a obětavou Rybou? Magicky přitažlivé, plné něhy a lásky. Ale jenom někdy, oba zúčastnění musí zapomenout na své věčně rozbolavělé duše a pokusit se konstruktivně zvládat realitu. Přečtěte si o lásce Raka a Ryb.

Jaké je partnerství citlivého a domácky zloženého Raka s všestrannou a obětavou Rybou? Magicky přitažlivé, plné lásky a vzájemné obětavosti. Úskalím je utápění se v různých fantaziích bez schopnosti konstruktivně zvládat realitu.

  • Hlavní téma vztahu: Díky intuici nacházet vynikající životní příležitosti.
  • Pozitiva: Jemnost, něha, láskyplnost a obětavost. Smysl pro příjemné rodinné prostředí.
  • Negativa: Chaotičnost, nepořádek, neuspořádanost, fantasknost.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: Ve zlepšování své finanční i rodinné stiuace.

Magická přitažlivost může proběhnout mezi vodními znameními Rakem a Rybou. Romantika, sen, fantazie a andělská láska stvrzuje všechny přísliby. Potkávají se dva největší romantici, snílci a částečně i naivky zvěrokruhu.

Ryba je naivní o kousek víc, ale schopnost oběti pro své blízké mají obě znamení stejnou. Rak je praktičtější, takže se postará o chod domácnosti, rodinu a často i o finanční zázemí. Od Ryby za to vyžaduje oddanost, věrnost, věčný obdiv a pokud možno co nejméně změn. Kromě věrnosti by vše Ryba měla zvládnout bez větších problémů. A pokud Ryba miluje doopravdy, dokáže být i chvíli věrná.

Oba mají sklony k fantazírování a nereálným snům, měli by se naučit stát pevně nohama na zemi, což je v jejich případě přetěžký úkol, obzvláště pokud jim v osobních horoskopech chybí zemský živel. Každopádně měli by se alespoň vyhýbat extrémům a nadbytku různých zážitků.

  • Dobrá rada: Vyhýbejte se alkoholu, drogám i náruživému sexu s vícero partnery.

Všechny partnerské kombinace pro znamení Raka a Ryb si můžete přečíst zde:

Charakteristiky znamení Raka a Ryb:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.