Testy lásky

30. listopadu 2021 05:29

Jiřina Köppelová

Partnerský horoskop: Střelec + Kozoroh

Jaké je partnerství dobrodružného Střelce s vážným Kozorohem? Možná překvapivě úspěšné. Kozoroh do vztahu vnese řád a organizovanost, Střelec radost. Přečtěte si o lásce Střelce a Kozoroha.

Jaké je partnerství optimistického Střelce s vážným Kozorohem? Při vzájemné toleranci velmi úspěšné a prospěšné pro obě strany. Dokážou-li pochopit odlišnosti vyplývající z rozdílnosti temperamentů, může vzniknout partnerství, které doslova hory přenáší.

  • Hlavní téma vztahu: Radostně přes překážky.
  • Pozitiva: Spojení povinnosti a optimismu, rovnováhy mezi expanzí a stabilizací pracovních záležitostí. Prozíravost, obezřetnost, dobrá organizace se pojí s entuziasmem.
  • Negativa: Málo kázně a disciplíny, nebo nedostatek iniciativy. Podléhání tlaku událostí.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: Ve spojování domácích a splečenských potřeb.

Ohnivé znamení Střelce se potkává se zemským znamením Kozoroha. Mohlo by to klapat. Mírné teplo zemi prospívá, ta se prohřeje a začne růst a kvést. Kozoroh pod jiskřivou energií Střelce roztaje, do života se mu vpraví kromě starostí i radost, zábava. Pozor však na prudký žár, ten zemi sežehne. Střelec by Kozoroha nikdy neměl vyděsit neplánovanými skutky, nevypočitatelným jednáním a hlučnými projevy. Kozoroh je v podstatě plaché znamení a mohutné projevy veselí ho děsí. Děsí ho i cokoliv, co neplánoval. Jestli chce Střelec se svým milým Kozorohem vycházet v klidu a míru, je dobré ho seznámit se svým zamýšleným životním programem dopředu. Kozoroh jej zahrne i do toho svého.

  • Dobrá rada: Vyhýbejte se krajnostem všeho druhu.

Všechny partnerské kombinace pro znamení Střelce najdete zde:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.