Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Princ Harry - plachý introvertní kluk nebo rebel bez příčiny

Princ Harry se narodil ve znamení Panny se Sluncem umístěném v 8. domě. Co to znamená? To nám rozklíčuje astroložka, která pro nás exkluzivně sestavila jeho osobní horoskop.
Vydáno: 17.05.2018
Princ Harry a Megan Markle
Autor: profimedia.cz Princ Harry a Megan Markle
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V základním naturelu Harryho se pojí užitečnost, pracovitost, chytrost s bohatým vnitřním životem nebývalé intenzity. Hloubka, vnitřní síla i touha se sebou něco udělat, něco dokázat, najít vlastní cestu. Panna je plachá, trochu roztržitá, možná někdy nervózní, osmý dům hluboký, intenzivní, přesvědčivý. A taková je i úplně základní povaha prince Harryho.

Klíčovým tématem Harryho horoskopu je rodina. Všichni víme, že princ Harry pochází ze staré, velké, královské rodiny a princi Harrymu je v této rodině dobře. Právě z ní čerpá základní emoční stabilitu, nachází bezpečí, jistotu i radost. Rodinu v horoskopu Harryho symbolizuje druhé světlo horoskopu Luna ve 4. domě (domě domova) v krásném a pro Lunu velmi příhodném znamení Býka. Luna je i symbolem ženy, matky, mateřského principu. Z takto postavené Luny, je zřejmé, že pro Harryho jeho matka hrála velmi důležitou roli a že její ztrátu musel pociťovat více než bolestně, ostatně jako většina dětí, která v nedospělém věku ztratí matku. U prince Harryho však nemuselo dojít k plnému prožití bolesti. Mohla být vytěsněna do nevědomí (v astrologii symbolizované 8. a 12. domem) a možnou následnou kompenzací hledáním obrazu matky v prvních láskách a posléze i volbě manželky. Jeho žena by mu měla připomínat a pravděpodobně i připomíná matku. Tuto tendenci potvrzuje i postavení Descendentu, který symbolizuje našeho životního partnera. Princ Harry jej má ve znamení Raka (mimochodem lady Diana byla Rakyně a pokud jsou naše informace o narození Meghan Markle přesné, tak svůj Ascendent – symbol našeho já – má také ve znamení Raka). Raku vládne právě Luna, v horoskopu prince Harryho tak významně postavená. Luna v Býku ve 4. domě, Descendent v Raku, partnerský 7. dům v Raku a ve Lvu tedy princi Harrymu předurčily hledání rodinně orientované partnerky, partnerky výjimečné, oslnivé, zářivě krásné, hvězdné, s Lvím potenciálem, která mu ale v něčem hodně citově důležitém může asociovat mámu, domov, bezpečí.

A jak to má princ Harry s láskou? Lásku v horoskopu zastupuje planeta Venuše, a tu má Harry ve znamení Vah, partnersky orientovaném znamení. Zjednodušeně řečeno Harry v lásce touží po harmonii a nesnáší konflikt. S největší pravděpodobností je jeho Venuše umístěná v intenzivním 8. domě, je tedy možné, že city prince Harryho jsou nejen hluboké a vášnivě, ale i velmi zranitelné. Může být citově vztahovačný. Láska může bolet. Pak přicházejí na řadu dva scénáře. Buďto si bude hledat kompenzaci v hledání vícero lásek, aby to tzv. nebolelo, nebo absolutní rezignací na lásku. Druhá cesta je pro prince Harryho obzvláště nebezpečná, neboť láska ho doslova a do písmene osvobozuje. Nikdy by neměl zatrpknout, vždy by měl být otevřený přijímat lásku. Bezpečný domov a láska je jeho cesta ke štěstí.

PŘEČTĚTE SI: HARRY SE KVŮLI MEGHAN VZDAL NĚČEHO VELKÉHO! ZVLÁDLI BYSTE TO TAKÉ?

Dalším důležitým bodem každého horoskopu je Ascendent (symbol našeho já). Ten má princ Harry postavený ve znamení Kozoroha. Ascendent podtrhuje Harryho zemské založení, posiluje jeho zodpovědnost, solidnost, vytrvalost, smysl pro organizaci, posiluje jeho tradiční původ a smysl pro tradice. Vládce Ascendentu Saturn je umístěný v 9. domě. Život ho tedy povede k právu, spravedlnosti, morálce, filozofii, cestování – tématům devátého domu. Pro Harryho potenciální vnitřní rozpor: životní cesta ho zavede k cizině, cítit se dobře bude doma. Jeho životní směr je vždy domů. Domovem pro něj může být Anglie, královská rodina, matka, manželka, nebo i vlastní domov. Vytvoření vlastního domova, rodiny, kterou by si mohl sbalit na cesty, je možná jeho dobrým psychologickým řešením.

Zajímavá je také Harryho „jinakost“ v rámci královské rodiny. Je jiný, zkouší jít vlastní cestou. Originalitu, nezávislost, jedinečnost v horoskopu symbolizuje planeta Uran. Tuto planetu má princ Harry umístěnou ve veřejném 11. domě v konjunkci s planetou Mars (činy) a poškozenou kvadraturou Merkura (slova). Veřejnými excesy, v slovech i činech, se snaží někdy i dost nevhodným způsobem podtrhnout svoji odlišnost, jinakost, ukázat, že hledá v rámci konzervativní a tradiční rodiny svou vlastní cestu. Zajímavé je, že touhu po originalitě, svobodě, jinakosti v něm podporuje i jeho partnerka Meghan, je otázka, zda vhodným způsobem. Pokud ho povede k vnitřní svobodě a nezávislosti, tak pěkně. Pokud to ale bude svoboda na úkor jeho rodiny, domova, staré dobré Anglie, tak ouha pro něj, pro ni a možná i pro starou dobrou Anglii.

Pokud chcete být živě na královské svatbě, sledujte naše on-line vysílání v sobotu od 10 do 16 hodin na www.iprima.cz/kralovskasvatba

Přečtěte si také:

Princ Harry a Meghan Markle

Partnerství prince Harryho s Meghan Markle v 10 bodech podle astrologie

Meghan Markle po svatbě

Meghan Markle po svatbě: Co se v jejím životě hodně změní?

Dvě královské svatby: Diana a Charles, Kate a William

Meghan se vdává! Pamatujete ještě, v jakých šatech zářily princezna Diana a vévodkyně Kate?

Královská svatba Harryho a Meghan

Královská svatba prince Harryho a Meghan: Kdo známý na ni přijede

autor: Jiřina Köppelová

Článek je zařazen v: svatba, princ Harry, astrologie, Meghan Markle, partnerský horoskop, královská svatba
Reklama