Partnerství prince Harryho s Meghan v 10 bodech podle hvězd. Láska, co spojuje i ničí

Když si britský princ Harry bral v roce 2018 rozvedenou americkou herečku Meghan Markle, byla to velkolepá událost a oba jen zářili. Vypadá to, že zamilovaní jsou i dnes, přestože museli překonat mnohá úskalí a rozešli se s královským palácem. Ustojí to jejich manželství a vydrží jim láska a partnerství? Jaké je ještě čekají komplikace? Zeptali jsme se astroložky.

On je samostatná a pohotová Panna, ona ohnivý Lev. Partnerská kombinace, která je podle astrologie trochu nevyrovnaná. Tím silnějším hráčem je Lev. Nicméně zdá se, že jim to i po několika letech ve vztahu klape. Mají spolu dvě krásné děti. Není ale žádným tajemstvím, že vztahy Meghan a britské královské rodiny nebyly od začátku nejlepší. I proto se pár rozhodl královskou rodinu opustit a přestěhoval se do Ameriky, což později označili jako nutnost.

Před plněním královských povinností dali přednost svobodě a nezávislosti. Vše vyvrcholilo rozhovorem Harryho a Meghan s americkou moderátorkou Oprah Winfrey, jímž manželé šokovali nejen Británii, ale celý svět. Ocitli se pod velkým tlakem a jejich popularita značně klesla. O vztazích s královským palácem, které spadly až na bod mrazu, ani nemluvě. Navíc museli hledat nové finanční zdroje a zdá se, že je našli. Jejich příběh, který je jedním z nejsledovanějších milostných příběhů v historii Británie, dostal svoji filmovou podobu a streamovací služba Netflix za sérii dokumentů prý zaplatila neuvěřitelných 90 milionů liber, což je dvě a půl miliardy českých korun.

Jak vidí společný život Harryho a Meghan astrologie?

1. Princ Harry vnímá Meghan jako svou životní partnerku, vždy si budou pěstovat partnerství.

Důvod: Její Slunce ve Lvu spadá do jeho 7. domu, což je dům partnerství. Takový člověk obvykle budí dojem, že jejich partner je důvodem jeho existence. Dotyčný se cítí úplný a celistvý jedině přes osobu svého partnera. A to se stalo Harrymu, když potkal Meghan.

2. Princ Harry vnímá Meghan jako velmi přitažlivou, dráždivě krásnou a hlavně osudovou ženu.

Důvod: Její Luna spadá do jeho 8. domu a sahá mu na podvědomá témata, ke kterým jsme přitahováni a nevíme proč. Kdokoliv nám svými důležitými prvky horoskopu vstupuje do 8. domu radixu, dostává se nám silně pod kůži. Obvykle jsme k němu navíc silně sexuálně přitahováni.

3. Mezi nimi je velká a osudová láska. Spojila je láska a je to láska, která je drží pohromadě, může je ale i zničit.

Důvod: Její Pluto se dotýká jeho Venuše. Vášeň, touha (Pluto) se týká jeho lásky (Venuše). Její Venuše (láska) spadá do jeho 8. domu (dům znamení Štíra, kterému vládne Pluto). Německý psycholog a astrolog Markus Jehle říká, že aspekty Pluta k jednotlivým planetám partnerského horoskopu vnášejí světlo do temných komplexů a závislostí. Plutonské vztahy se podobají radikální terapii prostředky, které obsahují osudovou lásku, dramatické události a šílenství. Jde o vášně, které s sebou přinášejí i trýzeň. Na plutonských vztazích je ale nejhorší strach před vlastní, vnitřní pravdou, která vyjde najevo skrz partnera.

4. Princ Harry si láskou s Meghan léčí ztrátu vlastní matky, své obavy a strachy.

Důvod: Její Luna spadá do jeho 8. domu. Téma matky, mateřství (Luna) je v jeho nevědomém domě (8. dům). Partner – v tomto případě Meghan – je navíc schopný prohlédnout všechna tajemství druhého partnera (Harry) a porušovat konvence a tabu. Téma matky je klíčové. Luna v 8. domě vždy napovídá, že člověk v souvislosti s matkou, mateřstvím, rodinou či vlastí utrpěl nějakou bolestivou ztrátu, kterou si během života nevědomě snaží kompenzovat. Buďto téma vytěsní, nebo naopak zveličí. Například žena s touto konstelací v horoskopu není ochotná přijmout roli matky a nemá děti, anebo naopak zakládá nadstandardně velkou rodinu.

5. Panuje mezi nimi základní emoční soulad.

Důvod: Meghan má panenskou Venuši (láska) a na lásku si vybrala kluka narozeného ve znamení Panny. On má Venuši ve Vahách a vybral si na ni holku s Lunou ve Vahách.

6. Meghan prince Harryho činí svobodnějším, ale ohrožuje jeho domov.

Důvod: Její Uran (svoboda, originalita, nezávislost) spadá do jeho 10. domu (životní směřování, cíl, kariéra), ale dělá opozici (napětí) na jeho Lunu (domov). V životním scénáři Harryho lze předpokládat změnu v kariéře, kterou způsobí partner (Meghan). Kariéra Harryho utrpí otřes, jeho profesionální a společenské ambice se od základu mohou změnit. Rozchod s rodinou a domovem (Luna v Býku ve 4. domě v horoskopu Harryho) nebo silné napětí mezi rodinou a Harrym svým vlivem Meghan podpoří. Učiní ho však svobodnějším a nezávislejším.

7. Ve svém partnerství budou narážet na to konzervativní, tradiční, co v Harrym je.

Důvod: Její Slunce (osobnost) tvoří kvadraturu na jeho Saturn (povinnosti, tradice).

8. Měli by si pěstovat originalitu, jiskřivost, vtipnost, to jiné, co v nich je a co je navzájem k sobě tak přitahuje.

Důvod: Dobře aspektovaný jeho i její Uran (nezávislost, originalita). Jsou rebelové, věčně mladí, v něčem nezkrotní a neovlivnitelní. Chtějí vybočovat.

9. Meghan Harryho rozčiluje, dráždí, vytáčí někdy až doběla. A taky je Meghan občas pěkná semetrika.

Důvod: Její Venuše (láska) naráží na jeho Uran. A její Uran je v jeho 10. domě. Meghan má ráda, když Harry vybočí z řady, líbí se jí vzpurnost a nepřizpůsobivost. Je ráda, když se v jejich životě objeví záblesk něčeho bláznivého a výstředního. Je to ale takové zahrávání si s ohněm, občas toho může být na Harryho dost. Harry má ascendent v Kozorohu, který symbolizuje konzervativní hodnoty společnosti, a pochází z té nejkonzervativnější rodiny západního světa.

10. To celé by mohlo dopadnout dobře.

Důvod: Její Venuše (láska) je krásně aspektovaná na jeho osy v osobním horoskopu. Konec dobrý, všechno dobré. Strasti překonává věrná láska.

A jeden fakt navíc a pro manželství veledůležitý. Podle partnerského horoskopu jim výborně funguje sex.

Nový dokument o Meghan a Harrym:

Mohlo by vás ještě zajímat:

Zdroj: Autorský text astroložky Jiřiny Köppelové

Sdílejte článek
Štítky princ Harry Meghan Markle astrologie partnerský horoskop

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.